Bu konudaki ilk iki yorum OP’ye yapılan saldırılardır

İyi iş

Size göre, OP … modern “kapitalizm” hile olmadan gelişemez.

Bu durumda hile, sadece onlara daha fazla para verirsek kurtaracakları sürekli bir kurban sınıfının varlığını zorluyor.

Author

46 Comments

1. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 397

2. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 18

3. Bingöl dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Mrb sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 82

4. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Van dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 24

6. Yalova merkezden ben Emine. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-04-2021 02:04:47

7. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 132

8. Sakarya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 242

9. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-04-2021 02:44:07

10. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sağolun

11. Diyarbakır merkezden ben hatice. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 05-04-2021 03:10:50

12. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, saolun , Hasan – 189

13. Kayseri dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 122

14. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 435

15. Karabük merkezden ben Emine. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 05-04-2021 04:18:05

16. Aydın dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 365

17. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 311

18. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 05-04-2021 04:45:32

19. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 378

20. Bayburt dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 164

21. Mersin dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 199

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 315

23. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

25. Bilecik dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Selamın aleyküm paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 458

26. Kayseri dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 489

27. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 165

28. Rize merkezden ben doruk. Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-05-2021 22:41:23

29. selamun aleyküm web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

30. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 344

31. Nevşehir merkezden ben memo. Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2021 22:26:09

32. Rize dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Merhaba web sitesi valla güzel, sağolun , ali – 38

33. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 192

34. Samsun dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Selam sayfa vallaha güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 489

35. Erzincan dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, twitter da paylaştım , banu – 315

36. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, tebrikler 07-06-2021 14:41:43

37. Ağrı dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 212

38. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 111

39. Amasya merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın yeminle mükemmel, saolun 11-07-2021 12:07:02

40. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

41. Selamın aleyküm siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

42. Malatya merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım 23-07-2021 14:53:27

43. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler 28-07-2021 19:27:07

44. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link