Bu konudaki ilk iki yorum OP’ye yapılan saldırılardır

İyi iş

Size göre, OP … modern “kapitalizm” hile olmadan gelişemez.

Bu durumda hile, sadece onlara daha fazla para verirsek kurtaracakları sürekli bir kurban sınıfının varlığını zorluyor.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 397

2. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 18

3. Bingöl dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Mrb sayfa inan ki iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 82

4. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Van dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 24

6. Yalova merkezden ben Emine. Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-04-2021 02:04:47

7. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 132

8. Sakarya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 242

9. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-04-2021 02:44:07

10. Diyarbakır merkezden ben hatice. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 05-04-2021 03:10:50

11. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, saolun , Hasan – 189

12. Kayseri dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 122

13. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 435

14. Karabük merkezden ben Emine. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 05-04-2021 04:18:05

15. Aydın dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 365

16. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 311

17. Bursa merkezden ben . Selamın aleyküm web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 05-04-2021 04:45:32

18. Gaziantep dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 378

19. Bayburt dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım , Hasan – 164

20. Mersin dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? . Slm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 199

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa çoğu insan 2015’ten beri globohomo propagandasına bağımlı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 315

22. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link