Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi?

Hoşlanmadıkları insanlardan nefret ettikleri ve kendilerine “en iyi beyinler” dedikleri, sadece kendilerini arkalarında okşayan bir çember pisliği denizaltı gibi görünüyor. İlk başta ironik bir denizaltı olduğunu düşünmüştüm çünkü “korkunç şeyler” hakkında bir şeyler yayınlıyorlar, haklı ama onlar da yaptıklarını gördüm. Ayrıca, söylediklerine göre farklı siyasi görüşlerin kaldırılmasını istediklerinden de oldukça eminim.

“Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi?” üzerine 49 yorum

1. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 20-09-2020 14:45:53

2. Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım 02-10-2020 09:18:03

3. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:05

4. Tekirdağ dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 342

5. Tunceli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 236

6. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 174

7. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 23:18:40

8. Gaziantep dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Mrb sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 189

9. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 22-11-2020 17:13:09

10. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 271

11. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 378

12. Niğde dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 196

13. Uşak dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, şukuladım , doruk – 224

14. Malatya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 392

15. Gümüşhane dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , hatice – 72

16. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 311

17. Bursa dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , Aylin – 11

18. Gümüşhane dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Slm bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 157

19. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 04-01-2021 08:46:22

20. Sinop merkezden ben emin. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-01-2021 02:01:41

21. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , ali – 205

22. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 288

23. Iğdır dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 388

24. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , banu – 223

25. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 284

26. Çanakkale dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 230

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link