Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi?

Hoşlanmadıkları insanlardan nefret ettikleri ve kendilerine “en iyi beyinler” dedikleri, sadece kendilerini arkalarında okşayan bir çember pisliği denizaltı gibi görünüyor. İlk başta ironik bir denizaltı olduğunu düşünmüştüm çünkü “korkunç şeyler” hakkında bir şeyler yayınlıyorlar, haklı ama onlar da yaptıklarını gördüm. Ayrıca, söylediklerine göre farklı siyasi görüşlerin kaldırılmasını istediklerinden de oldukça eminim.

“Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi?” üzerine 10 yorum

1. Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 20-09-2020 14:45:53

2. Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım 02-10-2020 09:18:03

3. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:05

4. Tekirdağ dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 342

5. Tunceli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 236

Yorum yapın