Hoşlanmadıkları insanlardan nefret ettikleri ve kendilerine “en iyi beyinler” dedikleri, sadece kendilerini arkalarında okşayan bir çember pisliği denizaltı gibi görünüyor. İlk başta ironik bir denizaltı olduğunu düşünmüştüm çünkü “korkunç şeyler” hakkında bir şeyler yayınlıyorlar, haklı ama onlar da yaptıklarını gördüm. Ayrıca, söylediklerine göre farklı siyasi görüşlerin kaldırılmasını istediklerinden de oldukça eminim.

Author

79 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, saolun

2. Mrb paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

3. Gürbüz Reply

Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 20-09-2020 14:45:53

5. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

6. Van merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, şukuladım 02-10-2020 09:18:03

7. Tunceli merkezden ben ahmet. Selam siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:19:05

8. Tekirdağ dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba web siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 342

9. Tunceli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, tebrikler , ahmet – 236

10. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 174

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, saolun

12. Çorum merkezden ben Emine. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 23:18:40

13. Gaziantep dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Mrb sayfa inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 189

14. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun

15. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 22-11-2020 17:13:09

16. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 271

17. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 378

18. Niğde dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 196

19. Uşak dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, şukuladım , doruk – 224

20. Kütahya merkezden ben ali. Slm sayfan inanılmaz çok güzel, şukuladım 09-12-2020 11:30:54

21. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım valla iyi, şukuladım 11-12-2020 16:46:53

22. Kütahya merkezden ben ziya. Selam siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım 14-12-2020 23:16:18

23. Malatya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 392

24. Gümüşhane dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, saolun , hatice – 72

25. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 311

26. Bursa dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, şukuladım , Aylin – 11

27. selamun aleyküm sayfanız valla çok iyi, teşekkürler

28. Gümüşhane dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Slm bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 157

29. Merhabalar paylaşım inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

30. Hatay merkezden ben ziya. Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 31-12-2020 19:32:37

31. Nevşehir merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 04-01-2021 08:46:22

32. Sinop merkezden ben emin. Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 06-01-2021 02:01:41

33. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , ali – 205

34. Batman merkezden ben hatice. Slm siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 11-01-2021 20:42:45

35. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 288

36. Muş merkezden ben . Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, saolun 13-01-2021 20:52:23

37. Selamın aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, saolun

38. Iğdır dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 388

39. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , banu – 223

40. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 284

41. Erzincan merkezden ben . Selamlar sayfa cidden hoşuma gitti, teşekkürler 29-01-2021 10:37:16

42. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun

43. Çanakkale dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 230

44. Merhabalar web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım

45. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 289

47. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , ali – 138

48. Artvin dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba siten süper ötesi çok güzel, saolun , – 267

49. Ağrı dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 64

50. Selamlar sayfa gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

51. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım , Aylin – 284

52. Kocaeli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 384

53. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 15-03-2021 10:40:16

54. Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

55. Kırıkkale dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Slm siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 94

56. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 81

57. Kütahya dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, saolun , ali – 167

58. Erzurum dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 328

59. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

60. Mersin dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , ahmet – 214

61. Aydın dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 21

62. Kırklareli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , banu – 331

63. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 422

64. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun

65. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Slm sayfa inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 127

66. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hayran edici, tebrikler , ahmet – 257

67. Isparta merkezden ben memo. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, face de paylaştım 08-05-2021 22:16:39

68. Kırklareli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 348

69. Bu konu : ” Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , emin – 297

70. Zonguldak merkezden ben mehmet. Mrb sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-05-2021 05:04:41

71. Mersin dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 335

72. Kocaeli dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Mrb siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , emin – 484

73. Van dan kimler var. Sadece ben miyim yoksa r / topmindsofreddit gerçekten en iyi fikirlere sahip değil mi? . Merhaba herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 163

74. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-06-2021 07:22:10

75. Bingöl merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 18-06-2021 08:11:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link