Bana oldukça sert vurdu. Ayrıca hiçbir profesörüm gerçek bir hastalık olmadan bir ay ateşim olabileceğine inanmıyordu, ancak sağlık sigortam olmadığı için hastanede muayene olmaya gücüm yetmezdi (aptallık, seçeneklerim vardı).

Bir aylık maaşı kaybettim, okulumdaki herkesi enfekte ettim, kız arkadaşım iyiydi ama kilo almama oranla daha fazla sorun yaşadığım için yaklaşık bir yılımı alan 10-13 kilo kas kaybettim

Bunların hiçbiri beni spor salonlarını kapatmak kadar zorlamadı. Spor salonlarının gerekli olmadığını söyleyen herkes için, yorucu bir günlük / haftalık rutin içindeyken eskisi gibi çalışamayan bağımlı / akıl hastası / yalnız / şişman / endişeli vb. Kişiler vardır.

Ah peki, en azından içki dükkanları açık

Author

24 Comments

1. Kilis merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 22-11-2020 05:33:58

2. Iğdır merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 23-11-2020 20:52:47

3. Tunceli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 03-12-2020 16:16:57

4. Mrb web siten yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 363

6. Elazığ dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . Selamlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 154

7. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 358

9. Muğla dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, şukuladım , ali – 85

10. Gümüşhane dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 202

11. Manisa dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 207

12. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, saolun

13. Kütahya dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . selamun aleyküm siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 199

14. Mersin merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-01-2021 13:27:46

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , elif yılmaz – 449

16. Kastamonu dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 340

17. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun , mehmet – 424

18. Kırıkkale dan kimler var. Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim . Selam herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 227

19. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, sağolun , emin – 24

20. Kastamonu merkezden ben hatice. Mrb sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-02-2021 00:03:26

21. Merhaba bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

22. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 11-02-2021 16:55:29

23. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 279

24. Bu konu : ” Sadece bir anekdot, ama virüsü Aralık’ta kaptım ve bir aydır işsizdim ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 469

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link