Şiddet ve güvenlik aşırı yüklemesiyle ilgili tüm bu aldatmaca, kelimenin tam anlamıyla sadece bu …

Bunun sadece görüşler için mi olduğunu gerçekten merak ediyorum. O zaman milyonlarca insan izliyor gibi olabilirler, O şimdiye kadarki en popüler başkan.

İzleyen çoğu insan, kaçınılmaz olarak olmayacak bazı şeylerin aşağı inmesini beklese bile.

Yine sadece bir düşünce. ¯_ (ツ) _ / ¯

Author

19 Comments

1. Amasya dan kimler var. Sadece bir düşünce … göreve başlama hakkında. . Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , Hasan – 253

2. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, face de paylaştım

3. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Sadece bir düşünce … göreve başlama hakkında. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 302

5. Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Sinop merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 01-02-2021 17:05:16

7. Şırnak merkezden ben Emine. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-02-2021 10:03:26

8. Aydın merkezden ben hatice. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-02-2021 05:38:44

9. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Sadece bir düşünce … göreve başlama hakkında. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 138

11. Sakarya merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 02:34:17

12. Denizli merkezden ben hatice. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 13-03-2021 11:23:57

13. Selamın aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Tunceli merkezden ben Aylin. Mrb siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 30-03-2021 05:17:04

15. Giresun merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 03-04-2021 14:20:59

16. Karabük dan kimler var. Sadece bir düşünce … göreve başlama hakkında. . selamun aleyküm siten inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 353

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link