Bu Q konularına pek aşina değilim ama eğer bir Q kişiyseniz / iseniz, bu insanların söylediklerini ciddiye almayın.

Sen aptal değilsin. Kendinize yatırım yaparak, bu ülkeyi ve komşularınızı çok önemsediğinizi açıkça ortaya koydunuz.

Tüm bunların gerçek zamanlı olarak gerçekleştiğini unutmayın. Koşullar değişir ve önlemler alınır.

Gerçek olsaydı / olsaydı, uygulanacak herhangi bir gerçek planı yayınlıyor olacaklarını düşünüyor musun? Bunu yapmak pek mantıklı değil, değil mi? Kötü adam tüm planını ana karaktere anlattığında eski çizgi filmlerde düşünün. Hemen hemen herkesin düşüncesi “neden bunu yapsın, hiç mantıklı değil.”

HATIRLAMAK: “Amerika’nın düşmanları planlarımızı asla bilmemeli”

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce ” çok güzel. Mrb siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 230

2. Bu konu : ” Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , banu – 309

3. Bu konu : ” Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , – 62

4. Karaman merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-01-2021 05:44:51

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 102

6. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun

7. Adana dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 390

8. Yalova dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . selamun aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 395

9. Kütahya dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 59

10. Ağrı merkezden ben Hasan. Slm sayfan valla hoşuma gitti, sağolun 14-03-2021 02:28:52

11. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

12. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, tebrikler 14-03-2021 18:03:52

13. Tokat dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, saolun , Emine – 43

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

15. Zonguldak dan kimler var. Sadece Bir Gerçeklik Kontrolü / Olumlu Düşünce . Merhaba siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 360

16. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link