Sadece bir hatırlatıcı

Siz bunu okurken Çin, nazi tarzı toplama kampları işletiyor ve soykırım yapıyor ve ana akımdaki hiç kimse bunun hakkında tek kelime etmeyecek. Bütün hükümetimiz ve kitle iletişim araçlarımız bir örtbasın içinde.

Gönderen … Evening-Effect-1893
[comments]

“Sadece bir hatırlatıcı” üzerine 7 yorum

1. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, tebrikler 18-02-2021 19:18:17

2. Düzce dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 145

3. Kilis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 19-02-2021 09:04:18

4. Bingöl dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Slm sayfan cidden hayran edici, tebrikler , ahmet – 494

5. Burdur dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 205

6. Samsun dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 462

7. Balıkesir dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 494

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link