Siz bunu okurken Çin, nazi tarzı toplama kampları işletiyor ve soykırım yapıyor ve ana akımdaki hiç kimse bunun hakkında tek kelime etmeyecek. Bütün hükümetimiz ve kitle iletişim araçlarımız bir örtbasın içinde.

Gönderen … Evening-Effect-1893
[comments]

Author

29 Comments

1. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, tebrikler 18-02-2021 19:18:17

2. Düzce dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 145

3. Kilis merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun 19-02-2021 09:04:18

4. Bingöl dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Slm sayfan cidden hayran edici, tebrikler , ahmet – 494

5. Burdur dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhabalar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 205

6. Samsun dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 462

7. Balıkesir dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . selamun aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 494

8. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 111

9. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 394

10. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, saolun

11. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 98

12. Bursa merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 28-03-2021 18:24:14

13. Merhabalar bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım

14. Rize merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 07-04-2021 06:32:15

15. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım , – 409

16. Ağrı merkezden ben ali. Slm paylaşımın ciddiyim mükemmel, tebrikler 25-04-2021 17:25:43

17. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 275

18. Kütahya merkezden ben . Selam siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 23:52:34

19. Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

20. Selam herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Konya merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, sağolun 05-06-2021 11:16:50

22. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 89

23. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 22:15:40

24. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 335

25. Mersin dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 40

26. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 486

27. Artvin dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 113

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link