Tik tok’ta bir kız buldum ve ailesinin Missouri’de umut çemberi denen bir kız çiftliği işlettiğini söylüyor. Orada devam eden korkunç bir tacizi ayrıntılarıyla anlatıyor. Buna kült diyor. Herhangi bir televizyona, herhangi bir radyoya izin verilmediğini söylüyor. Sadece İncil’i okumalarına izin verilir. Babasının ve annesinin kızları boğduğunu, diğer kızların birbirlerini kucakladığını ve dövdüklerini ve hatta kızlara kendi kusmalarını yedirdiklerini söylüyor. 2007’den beri bu çiftlikte bulunan ve büyük engelleri olan Rachael Kellso adında bir kızdan bahsediyor. Tacizin çoğunun ana kurbanı olduğunu ve çiftliği kapatmak ve Rachael Kellso’yu kurtarmak için yardım almaya çalıştığını söylüyor. Onunla ilgili “umut çemberi” adında bir YouTube kanalı var ve bununla ilgili tik toksis de yapıyor “Umut çemberini açığa vurmak” Kelimeyi gerçekten orada yayınlamak istediği için burada yayınlamanın iyi bir fikir olacağını düşündüm.

Author

78 Comments

1. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 15-08-2020 14:38:48

2. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın inanki çok güzel, face de paylaştım

4. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 03-09-2020 06:59:34

5. Ankara merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 05-09-2020 12:53:09

6. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 17:36:01

7. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

8. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 30-09-2020 03:21:01

9. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 456

12. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-11-2020 13:18:16

14. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 460

15. Selamlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

16. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 315

17. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 425

18. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 388

19. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 10:26:36

20. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-12-2020 10:55:59

21. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 455

22. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 390

23. Karaman merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki iyi, şukuladım 25-12-2020 14:30:14

24. Malatya dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selam bu web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 494

25. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 313

26. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 444

27. Edirne dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamın aleyküm web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 322

28. Aydın merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 05-01-2021 05:53:22

29. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 138

30. Erzurum merkezden ben memo. Mrb web siten cidden hayran edici, tebrikler 10-01-2021 03:34:16

31. Yalova merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 11-01-2021 21:48:14

32. Kırşehir merkezden ben banu. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, sağolun 12-01-2021 06:09:15

33. selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşım valla hayran edici, twitter da paylaştım 19-01-2021 14:33:57

35. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 291

36. Gaziantep merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun 28-01-2021 14:55:51

37. Gürbüz Reply

Mrb sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım

38. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

39. Tokat dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 394

40. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 187

41. Adıyaman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler 27-02-2021 21:24:18

42. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

43. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 245

44. Şırnak dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 221

45. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 480

46. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım

47. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 403

48. Kastamonu dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 305

49. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 322

50. Sivas dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selam web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 125

51. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selamlar sayfan valla iyi, sağolun , gaye – 2

52. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

53. Düzce merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 07-05-2021 04:09:14

54. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran edici, saolun , ziya – 409

55. Bilecik merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan yeminle iyi, twitter da paylaştım 28-05-2021 01:15:13

56. Yozgat dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 330

57. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım

58. Osmaniye dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 198

59. Erzincan merkezden ben memo. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 17-06-2021 11:11:36

60. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 323

61. elif yılmaz Reply

Selamlar siten inan ki çok güzel, teşekkürler

62. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 312

63. selamun aleyküm web siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım

64. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2021 00:10:57

65. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. Selam sayfan inanki güzel, face de paylaştım , ahmet – 387

66. Van dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 371

67. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 298

68. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 221

69. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece bir hatırlatıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 82

70. Kilis merkezden ben doruk. Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler 22-07-2021 09:56:21

71. Nevşehir dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 41

72. Kütahya merkezden ben emin. Selam herkese sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-07-2021 18:06:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link