Sadece bir hatırlatıcı

Tik tok’ta bir kız buldum ve ailesinin Missouri’de umut çemberi denen bir kız çiftliği işlettiğini söylüyor. Orada devam eden korkunç bir tacizi ayrıntılarıyla anlatıyor. Buna kült diyor. Herhangi bir televizyona, herhangi bir radyoya izin verilmediğini söylüyor. Sadece İncil’i okumalarına izin verilir. Babasının ve annesinin kızları boğduğunu, diğer kızların birbirlerini kucakladığını ve dövdüklerini ve hatta kızlara kendi kusmalarını yedirdiklerini söylüyor. 2007’den beri bu çiftlikte bulunan ve büyük engelleri olan Rachael Kellso adında bir kızdan bahsediyor. Tacizin çoğunun ana kurbanı olduğunu ve çiftliği kapatmak ve Rachael Kellso’yu kurtarmak için yardım almaya çalıştığını söylüyor. Onunla ilgili “umut çemberi” adında bir YouTube kanalı var ve bununla ilgili tik toksis de yapıyor “Umut çemberini açığa vurmak” Kelimeyi gerçekten orada yayınlamak istediği için burada yayınlamanın iyi bir fikir olacağını düşündüm.

“Sadece bir hatırlatıcı” üzerine 14 yorum

1. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 15-08-2020 14:38:48

2. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 03-09-2020 06:59:34

3. Ankara merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 05-09-2020 12:53:09

4. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 17:36:01

5. Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, facebookta paylaştım 30-09-2020 03:21:01

6. Konya dan kimler var. Sadece bir hatırlatıcı . Selamlar sayfanız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 456

Yorum yapın