Bu yılki fedakarlık döneminde yaşanacak saçmalıklar hakkında ne düşünüyorsun? Belki daha fazla toplu atış yanlış bayrak? Aynı ayda üç katına çıkan daha fazla ünlü cinayeti her zaman üç olur mu? Haklarımızı almak için belki daha da acımasız önlemler? Sizin tahmininiz benimkiler kadar iyi.

25 Comments

1. Erzurum merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-04-2021 07:03:59

2. Bitlis merkezden ben ziya. Mrb sayfanız valla hayran edici, twitter da paylaştım 17-04-2021 09:41:15

3. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 17-04-2021 10:57:05

4. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Aydın dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . Merhabalar web siten cidden çok güzel, saolun , hatice – 183

6. Karabük dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . merhaba arkadaşlar siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 324

7. Yozgat merkezden ben ali. Selam sayfanız inan ki dikkatimi çekti, saolun 22-04-2021 07:23:15

8. Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , Gürbüz – 253

10. Kırıkkale merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, şukuladım 05-05-2021 18:34:18

11. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız cidden iyi, linkedinde paylaştım

12. Bingöl merkezden ben ahmet. Mrb sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 07-05-2021 16:10:21

13. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 398

14. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler 17-05-2021 00:21:03

15. Karabük dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . selamun aleyküm siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 76

16. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

17. Eskişehir dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 24

18. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 23-06-2021 00:01:25

19. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun

20. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha güzel, tebrikler , Gürbüz – 246

21. elif yılmaz Reply

Tokat dan kimler var. Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 244

22. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, face de paylaştım

23. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız inanılmaz mükemmel, sağolun 15-07-2021 11:03:40

24. Bu konu : ” Sadece bir hatırlatma: Şeytani bir okültist kafatası ve buna bağlı kemikler olan kurban mevsimi ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 204

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link