Sadece bir his, ama … Önümüzdeki iki ay içinde bazı devasa olaylar olacak.

Geçen ay kutsal bokta ne olduğuna hızlıca bir göz atın.

• NWO’YA KARŞI protesto numarasını kaydedin! ??! Bunun gerçekten olacağını hiç düşünmemiştim.

• DNC ve RNC

• Kyle Rittenburg durumu, Kenosha isyanları.

• CDC temelde Covid’in bir aldatmaca olduğu anlaşmasını imzalıyor.

• Pentagon, Trump’a yönelik darbeyi ifşa etti.

• Hatta Trump bu ayın başlarında ‘Beni bir süre göremeyebilirsiniz, birçok zengin insan onun yaptığı şeyi beğenmiyor’ dedi.

• AUS / NZ birdenbire faşist kuralları getiriyor.

Ve çok daha fazlası … komplo şimdi açıkken, küreselcilerin şimdi önümüze ne koyacakları hakkında hiçbir fikrim yok.

En kötü tbh’yi bekleyin.

“Sadece bir his, ama … Önümüzdeki iki ay içinde bazı devasa olaylar olacak.” üzerine 14 yorum

1. Giresun merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-09-2020 10:22:25

2. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 21-09-2020 13:52:16

3. Siirt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 08:19:53

4. Erzurum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:20:42

5. Erzurum dan kimler var. Sadece bir his, ama … Önümüzdeki iki ay içinde bazı devasa olaylar olacak. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 201

6. Kırklareli dan kimler var. Sadece bir his, ama … Önümüzdeki iki ay içinde bazı devasa olaylar olacak. . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , banu – 175

Yorum yapın