Ve neden zihinsel olarak orada olmadığınızı anlayamıyorsanız (her 4 yılda bir oylamayla ilgiliydiniz, her 4, 4 oyda bir daha vurgulanan ırkçılık değil) ve FEMA sizin AR ve zorla anneni aşılamak …. hepsi bu

Gönderen … kdotTee1712
[comments]

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 297

2. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi gerçekten çok güzel, saolun 06-12-2020 14:04:29

3. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. Selam web sitesi cidden mükemmel, saolun , Hasan – 60

5. İzmir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 22:39:21

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 206

7. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım 25-12-2020 12:39:28

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 291

9. Antalya dan kimler var. Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, sağolun , mehmet – 465

10. Konya merkezden ben . Selam herkese siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 27-12-2020 23:39:59

11. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam siten inanki çok hoşuma gitti, saolun 28-12-2020 12:50:47

12. Batman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, teraziye tıkladım 05-01-2021 11:38:37

13. selamun aleyküm web siten valla hayran bıraktı, tebrikler

14. Ankara dan kimler var. Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … . Selamlar siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 104

15. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selam herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

17. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, saolun

18. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım

19. Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 3

20. Çankırı merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-02-2021 15:23:57

21. Hatay merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 16-02-2021 21:35:11

22. Bu konu : ” Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 460

23. Edirne merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, sağolun 18-02-2021 09:04:52

24. Hatay dan kimler var. Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … . selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 461

25. selam arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Sadece bir taraf karanlık kışa atıfta bulunuyor, sadece bir taraf bu kış daha fazla kaostan yararlanıyor ve bu yıl genel olarak … . Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 93

27. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link