Bu hafta 2 hemşire ile birebir görüştüm. İkisi de dediler ki:

• Bu noktada solunum cihazına bağlı çoğu insan aşılanmıştır.

• Vantilatörler etkisizdir ve hastaneler onlara bağlı olmak için çok ücret alır

• Hastaneler COVID tedavisinden büyük kar elde ediyor

• Hemşireler, işverenlerinin yozlaştırıcı uygulamalarından tiksinerek işi bırakıyor

Bu veriler rapor edilmiyor ve bunun ana nedeninin ne olduğundan emin değilim. “Uzmanların” yanılmış olabileceğini bile öne sürmek için aşıya çok fazla yatırım yaptığımız için mi? Her şey parayla mı ilgili?

Ayrıca, hiçbir belirti göstermeyen ve hiç test edilmeyen veya sayılmayan kaç kişi covid’e yakalandı? Atın ağzı dışında COVID hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı var mı? Cevaplara asla sahip olamayabiliriz.

TV’yi kapatalım, çevrimiçi herhangi bir “veri” aramayı bırakalım ve yalnızca kişisel olarak duyduğumuz bilgilere güvenelim. Bu noktada tek gerçek haber bu.

23 Comments

1. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 346

2. Şırnak dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 439

3. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 25-08-2021 14:59:59

4. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki hayran edici, tebrikler , banu – 423

5. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 496

6. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 65

8. Çankırı dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 200

9. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

10. Mersin dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 268

11. Trabzon dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 46

12. Kastamonu dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . selamun aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 46

13. Balıkesir dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . selamun aleyküm sayfa yeminle güzel, sağolun , Aylin – 254

14. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım 05-09-2021 10:41:28

15. Nevşehir dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, saolun , Aylin – 46

16. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım , memo – 89

17. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 155

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 469

19. Aksaray dan kimler var. Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. . Slm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 188

20. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 335

21. Bu konu : ” Sadece birincil bir kaynaktan şahsen duyduklarıma inanabilirim. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 119

Write A Comment