Scramjetler, onlarca yıldır bilinen, iyi belgelenmiş bir teknolojidir. Son 20 yılda görülen en son askeri uçan üçgenlerin çoğu için itici güç olma ihtimali yüksek. Auroralarınızdan, TR-3B’lerinizden, SR-9X’inizden vb. Bahsediyorum. Scramjet’ler gerçekten çalışıp hipersonik hale gelmeden önce ilk ivmeye ihtiyaç duyarlar, ancak birden fazla motor türüne sahip olmak ağırlık ve sürükleme katacaktır. Bu nedenle, tahmin ediyorum, başka bir araçla hıza taşınmak ideal olacaktır. Belki de bu yüzden daha geleneksel jetlerle birlikte birçok üçgen uçağın görülmesi budur?

İşte neden bahsettiğim hakkında hiçbir fikriniz yoksa farklı jet motoru türlerini açıklayan temel bir video (jet / ramjet / scramjet farklılıklarını kapsar), ancak silindirik motorları modelliyorlar, ancak ordunun daha geniş girişler için dikdörtgen tasarımlar kullandığından şüpheleniyorum. teknenin artan yüksekliği:

https://www.youtube.com/watch?v=SQ7Pk9FhBZU

Eminim hepiniz üçgenlerin daha geleneksel jetlerle eşlik edildiğini duymuşsunuzdur, ama işte eski bir referans:

https://www.youtube.com/watch?v=7P7ssFbqjbY

Ordunun zaten tam olarak işleyen gizli hipersonik araçlara sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Ayrıca, gizli askeri havacılığı çok yaygın buluyorsanız, bu denizaltında da soğuk plazma arayışının zayıf kalmasına şaşırdım. Uzaydaki itici güç olarak soğuk plazma üzerine düşünceler?

Author

31 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 38

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 278

3. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım 23-11-2020 14:33:17

4. Çankırı dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Mrb web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 308

5. Batman merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 23-11-2020 20:50:50

6. Adıyaman dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 408

7. Hatay merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran edici, sağolun 04-12-2020 22:05:14

8. Mersin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan valla güzel, sağolun 05-12-2020 01:30:31

9. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 06-12-2020 14:04:49

10. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 451

11. Antalya dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Selam web siten valla hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 354

12. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, face de paylaştım , gaye – 93

13. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, sağolun 15-12-2020 22:39:41

14. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 290

15. Afyon merkezden ben . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-12-2020 22:50:13

16. Van dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 343

17. selam arkadaşlar siten cidden hayran edici, şukuladım

18. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 401

19. Kars dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Mrb siteniz yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 381

20. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım

21. Selam herkese paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Isparta merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-01-2021 00:32:34

23. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

24. Kırklareli dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Selam web siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 375

25. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 326

26. Bu konu : ” Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 132

27. Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 14-02-2021 17:55:05

28. Aksaray dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Merhaba sayfa inan ki güzel, twitter da paylaştım , emin – 356

29. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Osmaniye dan kimler var. Sadece bu altta “scramjet” araması yaptım ve üç yıl öncesinden yalnızca tek bir sonuç almak için şok oldu ve teknoloji tartışılmıyor bile. . Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, tebrikler , hatice – 470

31. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link