Kategoriler
Genel

Sadece bu “elit” otorite figürlerinin hiçbirinin sizi önemsemediğini bilin

Trump seni önemsemiyor.

Elon seni umursamıyor.

Bill gates seni umursamıyor.

Obama seni umursamıyor.

Bu politikacıların hiçbiri seni umursamıyor.

Bu CDC veya DSÖ yetkililerinden hiçbiri de yok.

Medya seni umursamıyor.

Dolayısıyla, bu insanların hiçbirinin sizi veya topluluğunuzu gerçekten önemsemediğini anladıktan sonra kendinize sorabilirsiniz:

“Fatura kapıları neden güvenliğim için zorunlu bir aşı yaptırmamı istiyor?”

“Medya neden beni yanlış bilgilendirmekten korumak için çevrimiçi bilgileri çürütüyor?”

“Neden bu teknoloji devleri beni virüse yakalanmaktan korumak için takip etmek istiyor?”

“Sağlık güvenliğimiz için sağlık kayıtlarımızı sözde tutmak için neden dijital implantlara ihtiyacımız var?”

“Özgürlüklerimi korumak için neden Orta Doğu ile savaşa giriyoruz?”

Sizi önemsediği için değil, akıllarında başka bir amaçları olduğu için değil

İnsanların sözde “iyiliği” için icat edilen bu pisliğin birçoğu bize karşı sürekli olarak kullanılmaktadır.

Telefonlar, internet, sosyal medya? “Ah yay şimdi insanlığın tüm bilgilerine avucumuzdan erişiyoruz-” 7/24 takip ediliyor, sansür, devlet gözetimi, düşük benlik saygısı, yüksek intihar oranları, bize propagandayı 7/24 açıklamak için kullanılıyor

BM mi? “Oh yay şimdi dünyada barışı teşvik etmek için küresel bir organizasyon olabilir-” Amerikan / emperyalist çıkarlarıyla müttefik olmayan, aslında kimseye yardım etmeyen ve aşırı derecede yozlaşmış, propaganda için kullanılan daha küçük ülkelere katılırken kullanılır

Müzik / film / eğlence endüstrisi? “Ah yay eğlenceyi seviyorum, bu oyuncu çok kötü-“Ahlaksız gündemleri teşvik etmek, yanlış anlatıları zorlamak ve popülasyonu daha fazla yıkamak için kullanılır

Şimdi belli ki tüm teknoloji gelişmelerinin kötü olduğunu söylemiyorum, bu biraz kafamda bir süre kaldı

İktidardaki bu insanlar en iyi çıkarlarını yüreklerinde tutmazlar, kendi gündemlerini tutarlar

“Sadece bu “elit” otorite figürlerinin hiçbirinin sizi önemsemediğini bilin” için 42 yanıt

Yalova merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 13-05-2020 04:19:30

Adıyaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, sağolun 13-05-2020 06:59:00

İstanbul merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 10:34:32

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 14-05-2020 10:40:24

Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 07-06-2020 07:43:47

Yalova merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 29-06-2020 04:09:57

Burdur merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-07-2020 16:46:27

Hatay merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-07-2020 18:34:05

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 14-07-2020 11:11:40

Muğla merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkat çekici, face de paylaştım 19-07-2020 10:07:05

Şanlıurfa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 09-08-2020 22:40:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir