Covid, onu doğu Asyalıların birbirlerini koklayamayacakları ve savaşa hazırlanırken kokmuş nüfuslarını artıracak şekilde yapması gereken genetik amplifiye edici bir virüs anlamına geliyordu.

Yanlışlıkla kuş gribine veya başka bir şeye karıştı ve şimdi bir sürü insan öldü.

… DarkishGrub tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, tebrikler

2. Osmaniye dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 128

3. Kocaeli merkezden ben emin. Merhaba siteniz harbiden hayran edici, şukuladım 31-01-2021 22:47:17

4. Ordu dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Selam herkese sayfan valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 474

5. Mrb paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım

6. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 410

7. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

8. Bayburt dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Merhabalar sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 138

9. Bu konu : ” Sadece covid oldum, sonunda anladım ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun , – 409

10. Gümüşhane dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , ahmet – 237

11. Bu konu : ” Sadece covid oldum, sonunda anladım ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 262

12. Çankırı merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 23-02-2021 04:55:16

13. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, facebookta paylaştım

14. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 14-03-2021 01:57:17

15. Selamlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Çorum dan kimler var. Sadece covid oldum, sonunda anladım . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 269

17. Bu konu : ” Sadece covid oldum, sonunda anladım ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 335

18. Bu konu : ” Sadece covid oldum, sonunda anladım ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle çok iyi, teşekkürler , gaye – 176

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link