Kategoriler
Genel

Sadece dikkatinizi çekecek bazı şeyler

Merhaba komplo. Ben yüksek ve kısa süre içinde bazı şenliklere gitmek zorunda, ama sadece hızlı bir şekilde düşünmeniz için bazı şeyler bırakmak istedim.

İlk olarak, ilginç bir 4chan iplik işte:

http://boards.4chan.org/pol/thread/243465145

Paul Stamets bir zamanlar insanların bir tür olarak geniş bir açıdan baktıklarını, toplu olarak mantar gibi davrandıklarını belirtti. Veya karıncalar.

Şimdi okült yapıyorum. O dünyada bulunan ve hayatınıza fayda sağlayabilecek birçok bilgi. Ancak araştırmakla ilgilenmediğim bir cadde var ve bu iblisleri çağırıyor.

(Eğer sağlam bir folyo folyoya sahip değilseniz ve şeytanların var olduğuna inanmıyorsanız, şu anda okumayı durdurabilirsiniz. Anlaşmayı bilen gerçek MF'ler için açıklamama izin verin)

Bir sihirbaz ya da okültist ya da neye sahip olmanın bir yönü, şeytanlara aşinalık ve onlarla nasıl çalışılacağıdır. Ben ahlaki bir hristiyan değilim … Bence bu şeyler insanlık tarihi boyunca var ve bize yıllar boyunca çeşitli şekillerde 'yol gösterdiler' (Oddessy'de bahsedildi, Yunanlılar Delphi kehanetlerine sahipti) , gerçekten yakın zamanda (bilinen) insanlık tarihimizde insanların çoğunluğu bir ruh dünyası fikrini reddediyor). Yukarıdaki 4chan ipliği bağlamak, belki de 'insan epistemolojisinin sınırları dışındaki kuvvetler tarafından yönlendirme' bu algılanamayan varlıklar ile ilgilidir.

Böylece, çalışmalarımda, Maergzjirah Tapınağı olarak adlandırılan küçük bir kara büyü kültüyle karşılaştım. 1400'lerde çingeneler ve 'cehennem efendileri' arasındaki bir kan paktından doğduğunu iddia ediyorlar. Her neyse. Dikkatinize sunmak istediğim şey, üzerinde çalıştıkları şey:

https://youtu.be/y3Lq_o6P0Jw

Artık Hubbard ve Parsons'ın Crowley'nin Lam'ıyla temasa geçmek için bir portal açtıklarını biliyoruz. Kapatamadıkları bir portal. Bu adamlar aktif olarak bu tür birden fazla portal açmaya ve açık bırakmaya çalışıyorlar. Bunun mümkün olup olmadığına inansanız da, 4chan parçasındaki yukarıdaki bilgileri düşünün ve dünyanın şu anda ne kadar çılgın olduğunu düşünün. Bu E.A. Kotting adamı, ortalama bir insana iblisleri nasıl çağıracağına dair seminerler verir, karanlık okültün artan gücünü gösterir ve bence bu noktada dünya üzerindeki etkisi göze çarpıyor.

Her neyse, daha fazla detay vermek istiyorum ama gitmek zorundayım. Malzemeyi gözetleyin, kendi sonuçlarınızı çıkarın, harika hafta sonları ve hepinize ve kendinize birçok nimet yapın.

<3

“Sadece dikkatinizi çekecek bazı şeyler” için 34 yanıt

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 16-02-2020 01:52:55

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 16-02-2020 07:57:54

Batman merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 22-02-2020 12:56:05

Konya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-02-2020 17:51:52

Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 26-02-2020 19:12:04

Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 28-02-2020 11:01:51

Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok güzel, face de paylaştım 29-02-2020 01:16:35

Giresun merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 01-03-2020 05:36:46

Mersin merkezden ben ahmet. Mrb web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım 05-03-2020 07:44:52

Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 17-03-2020 14:02:01

Gümüşhane merkezden ben banu. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-03-2020 14:19:22

Sakarya merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 28-03-2020 02:07:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir