Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın

Reddit yöneticilerinin sonsuz korkaklıkları içinde siteyi yasaklamış olması, hepinize göz atmanızı ve okumanızı hatırlatamayacağımız anlamına gelmez. İşte günün en sevdiğim makalesi:

https: // www dot zerohedge dot com / siyasi / ilginç-ne kadar şiddetli ayaklanmalar-2020-seçimden hemen sonra sona erdi

Bunun Yöneticileri geçip geçmediğini görelim. Değilse, siktir git reddit!

This Post Has 32 Comments

1. memo

Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. gaye

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 142

3. Emine

Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sağolun

4. ahmet

Ankara dan kimler var. Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın . Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 208

5. Anonim

Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, sağolun

6. mehmet

Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım 01-01-2021 11:49:41

7. Emine

Karabük merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 11-01-2021 09:09:31

8. elif yılmaz

Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, saolun

9. memo

Batman merkezden ben memo. Merhaba web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 12-01-2021 09:11:01

10. mehmet

Selam paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler

11. ali

Kırıkkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, teşekkürler 20-01-2021 00:45:15

12. ziya

Ordu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, sağolun 22-01-2021 12:25:40

13. elif yılmaz

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 19

14. Hasan

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 486

15. gaye

Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. banu

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 272

17. Gürbüz

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

18. emin

Manisa merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 11-02-2021 00:34:21

19. ali

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 346

20. doruk

Bolu dan kimler var. Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım , doruk – 341

21. elif yılmaz

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 400

22. hatice

Kastamonu merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-02-2021 00:11:04

23. elif yılmaz

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 30

24. hatice

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 31

25. Gürbüz

Slm sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Anonim

Gaziantep merkezden ben . Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-03-2021 21:54:10

27. Emine

Merhaba paylaşımın cidden güzel, sağolun

28. doruk

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Slm web siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 117

29. doruk

Bolu dan kimler var. Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın . Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 20

30. memo

selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

31. memo

Van dan kimler var. Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın . Slm sayfanız harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 362

32. ali

Bu konu : ” Sadece dostça bir hatırlatma: Normal doğruluk bombaları için ZeroHedge okumaya devam etmeyi unutmayın ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 9

Bir cevap yazın