Kayıt için videoyla ilgili “açıklamam” hiçbir şekilde adaletli değil, daha iyi hatırlayamadığım için kendimi aptal gibi hissediyorum.

Sergilenecek kaynaklar ve video referansları arayan kendi “Zeitgeist” tarzı belgesel için araştırma yapıyorum. Bir veya iki yıl önce “Trump 9/11 bağlantıları” videosunu yer imi olarak kaydettim ancak bulamadım.

Bu, temelde “Donald Trump’ın 11 Eylül ile tuhaf bir ilişkisi var” çizgisinde bir şeyle başlayan bir youtube videosuydu ve tüm zaman çizelgesinde binalar ve olay hakkında işliyordu.

Herhangi biri varsa veya ilgili olabilecek veya muhtemelen bahsettiğim video ile ilgili olabilecek 11 Eylül saldırılarıyla ilgili Trump ile ilgili benzer klipleri paylaşabilirse çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Author

48 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

2. Hatay merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 16-09-2020 08:06:57

3. Mrb siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım

5. İstanbul merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-09-2020 09:25:46

6. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

8. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz süper ötesi iyi, şukuladım

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha iyi, twitter da paylaştım 10-10-2020 15:26:47

14. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun

15. Rize merkezden ben ali. Mrb paylaşım harbiden iyi, şukuladım 19-10-2020 05:24:26

16. Erzurum merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, saolun 21-10-2020 06:56:31

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden güzel, saolun , Gürbüz – 268

18. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 430

19. Denizli merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 04-11-2020 21:19:24

20. Ankara merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 17-11-2020 21:53:00

21. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

23. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 36

24. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 27-11-2020 12:28:47

25. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 410

26. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 273

27. Tunceli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 11-12-2020 06:45:52

28. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 64

29. Uşak dan kimler var. Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. . Merhaba web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 354

30. Kocaeli merkezden ben emin. Selam sayfan inanılmaz dikkat çekici, tebrikler 18-12-2020 01:24:30

31. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Aylin – 248

32. Kars merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın valla güzel, tebrikler 02-01-2021 13:21:07

33. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

34. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Rize merkezden ben memo. Mrb siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 13-01-2021 01:44:11

36. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

37. Erzincan merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 25-01-2021 15:16:29

38. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. . selamun aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 169

39. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim çok iyi, tebrikler , gaye – 143

40. Mersin merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-02-2021 15:06:57

41. Denizli dan kimler var. Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. . selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, tebrikler , mehmet – 62

42. Bu konu : ” Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkat çekici, saolun , emin – 272

43. Artvin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-03-2021 22:55:09

44. Diyarbakır dan kimler var. Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm. . Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 82

45. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

46. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-04-2021 12:44:31

47. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link