Kategoriler
Genel

Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm.

Kayıt için videoyla ilgili “açıklamam” hiçbir şekilde adaletli değil, daha iyi hatırlayamadığım için kendimi aptal gibi hissediyorum.

Sergilenecek kaynaklar ve video referansları arayan kendi “Zeitgeist” tarzı belgesel için araştırma yapıyorum. Bir veya iki yıl önce “Trump 9/11 bağlantıları” videosunu yer imi olarak kaydettim ancak bulamadım.

Bu, temelde “Donald Trump’ın 11 Eylül ile tuhaf bir ilişkisi var” çizgisinde bir şeyle başlayan bir youtube videosuydu ve tüm zaman çizelgesinde binalar ve olay hakkında işliyordu.

Herhangi biri varsa veya ilgili olabilecek veya muhtemelen bahsettiğim video ile ilgili olabilecek 11 Eylül saldırılarıyla ilgili Trump ile ilgili benzer klipleri paylaşabilirse çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

“Sadece etkinliğin kendisini değil, aynı zamanda binaları, geçmiş yorumları, vb. 11 Eylül ile olan tüm “tesadüfi” bağlantıları ve genel bağlarını gösteren Trump 9/11 derleme videosuna sahip olan var mı? Çok etkileyici bir videoydu ve onu kaydetmediğim için çok üzgünüm.” için 5 yanıt

Hatay merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 16-09-2020 08:06:57

İstanbul merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-09-2020 09:25:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir