Sadece gelecek aşı diktatörlüğüne direnen herkese iyi şanslar dilemek istedim

bu yazıda bize ABD hükümeti anlatılmaktadır. 300 milyon aşı dozu sipariş etti

burada, İngiltere için 90 milyon doz

Diğer ülkeler benzer oranlarda aşı dozları sipariş etmiş veya sipariş etmek üzeredir.

Sana şu soruyu sormayacaklar: “İlgileniyor musun, istemiyor musun?

Kitaptaki her hileyi sizi aşılarını almaya zorlamak için kullanacaklar. Bu sahte haberler, halı saha, vergi icatları kaybı, temel hakların kaybı içerir. Bu diktatörlüğe direnmek için büyük çaba gösterilecektir. Normal, gerçek dünya için demokratik olarak, “bedenim, seçimim” diyebilirsiniz. Ne yazık ki böyle bir dünyada yaşamıyoruz.

“Sadece gelecek aşı diktatörlüğüne direnen herkese iyi şanslar dilemek istedim” üzerine 29 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-07-2020 10:39:16

2. Aydın merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 05-08-2020 00:34:35

3. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-08-2020 06:39:36

4. Uşak merkezden ben ziya. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 05-09-2020 13:47:36

5. Sinop merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 17-09-2020 09:50:09

6. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:43:25

7. Uşak merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:23:47

8. Bu konu : ” Sadece gelecek aşı diktatörlüğüne direnen herkese iyi şanslar dilemek istedim ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 427

Yorum yapın