SS: Eğer “Q” nun söylediklerinin yüzde birinin bir zerresine inandıysan, saf bir fahişe olduğunu kanıtladın. Sahte haberler ve güvenilmez MSM hakkında öfkelendiniz ve övündünüz, bu sırada işleyicileriniz sizi demokratik bir cumhuriyeti devirmek için bir silah olarak kullanıyorlardı. Ne yazık ki bu, ilgilendiğiniz veya tekrarladığınız her şeyin bir tuz parçasıyla alınması gerektiği ve yanlış bilgi olarak kabul edilmesi gerektiği anlamına gelir. Yani Sol hakkında okuduğunuz ve söylediğiniz tüm çöpler sadece bu, çünkü onlar sizi kullanmayı bırakmayacaklar. Bundan nasıl geri döndüğünden emin değilim ama sadece kullanıldığını unutma. İyi şanslar.

Author

15 Comments

1. Aksaray dan kimler var. Sadece hatırlıyorum… . Merhaba herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 231

2. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın inanılmaz güzel, teşekkürler

4. Balıkesir merkezden ben ziya. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 04-02-2021 03:50:07

5. İzmir dan kimler var. Sadece hatırlıyorum… . Selam herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 252

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece hatırlıyorum… ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 238

7. Yozgat merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız cidden iyi, şukuladım 01-03-2021 05:27:23

8. Ordu dan kimler var. Sadece hatırlıyorum… . Mrb paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 376

9. Selam paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım

11. selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Iğdır merkezden ben banu. Merhabalar sayfa cidden hayran edici, twitter da paylaştım 05-04-2021 23:01:22

13. İstanbul merkezden ben gaye. Merhabalar sayfan cidden hayran edici, şukuladım 08-04-2021 14:44:18

14. Artvin dan kimler var. Sadece hatırlıyorum… . selamun aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sağolun , ali – 431

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link