Kategoriler
Genel

Sadece ikiyüzlülük mü yoksa daha büyük bir gündem mi?

2-3 hafta önce insanlar kilitlenmeyi protesto etmeye başladığında “sağlık uzmanları” bize büyükanneyi öldüreceğiniz için dışarı çıkmadığımızı söyledi. Şimdi, “ırkçılık karşıtı” isyanlar sokaklara geliyor, her şey yolunda. Covid seni veya büyükanneni öldürmeyecek. Dışarı çıkmak için Tamam, aslında teşvik etti.

“Sebep çok daha büyük” gibi argümanlarla ilgilenmiyorum. Bla bla! Ne zamandan beri lanet bir virüs nedene dayanıyor? Oh hayır, ırkçılığa karşı protesto ediyorlar, artık onları öldürmemeliyim.

Neye inanacağımı bilmiyorum. Bir yandan, herkes Trump’a karşı o kadar cehennem bükülmüş gibi görünüyor, başka hiçbir şeyin önemi yok, işte bu kadar aptallar.

Öte yandan, kelimenin tam anlamıyla ABD’yi becermek için daha büyük bir gündem düşünmeye başladım.

“Sadece ikiyüzlülük mü yoksa daha büyük bir gündem mi?” için 12 yanıt

Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 14-06-2020 15:05:56

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 18-06-2020 13:26:33

Burdur merkezden ben Emine. Selamlar sayfa inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-06-2020 06:05:59

Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-06-2020 09:45:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir