Bulanık Görme, Göğüs sıkışması, baş dönmesi, burun ve kulaklar durdu, aptal miagranlar, büyük kilo kaybı, sırt ve bacaklarda yaralanmalar, çok fazla stres ile. Alkol yok, Tütün kullanımı yok, reçetesiz satılan ilaçlar yok. AMA Covid testi VAR… COVİD YOK KANSER DEĞİL… Çok şükür bilemedim??? Herkes güvende kalsın ve sanırım rahatlamaya çalışsın. Ama eğer kendini incitmek istiyorsan, lütfen 4 yardımını ara. Üzülürsem ben de üzüleceğime söz veriyorum. İyi geceler.

Author

23 Comments

1. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Sadece İyi Ol. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 314

3. Kocaeli dan kimler var. Sadece İyi Ol. . Mrb web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 254

4. Selamın aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Hakkari dan kimler var. Sadece İyi Ol. . selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, saolun , – 313

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Sadece İyi Ol. . Merhaba sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 174

7. Batman dan kimler var. Sadece İyi Ol. . Slm siteniz gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 214

8. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm paylaşım cidden çok güzel, tebrikler 05-08-2021 13:24:36

9. Bu konu : ” Sadece İyi Ol. ” çok güzel. Slm paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 135

10. selamun aleyküm paylaşım cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Batman dan kimler var. Sadece İyi Ol. . selamun aleyküm siten inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 259

12. Bu konu : ” Sadece İyi Ol. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 256

13. Bu konu : ” Sadece İyi Ol. ” çok güzel. Slm paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , emin – 222

14. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 25-08-2021 05:14:54

15. Sinop merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-08-2021 09:28:29

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece İyi Ol. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 251

17. Bu konu : ” Sadece İyi Ol. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki güzel, teşekkürler , hatice – 258

18. Muğla merkezden ben gaye. Selamlar siten gerçekten hayran edici, tebrikler 01-09-2021 12:43:46

19. Merhaba herkese paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Diyarbakır dan kimler var. Sadece İyi Ol. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım , Emine – 38

21. Selam sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Edirne merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2021 18:59:37

Write A Comment