Kategoriler
Genel

Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler.

Aşırı nüfus ve dünyayı sahip olduğumuz insan sayısıyla sürdürülemez kılmak için ayak uyduruyoruz. Nüfusun desteklenmesine yardımcı olabilecek teknolojiler geliştirilir, ancak çevre için kötü olduğu veya insanlar için güvenli olmadığı konusunda bir değiş tokuş vardır. Nihai hedef, nüfusun aşırı nüfusun ortadan kaldırılması için makul bir sayıya indirgenmesi ve aynı zamanda daha düşük karbon ayak izi nedeniyle dünyayı ve çevreyi geri kazanması olabilir. Doğal olarak geliyormuş gibi yapılmasına izin vermek istiyorlar. Aşırı nüfus sorunumuz, çok fazla insanın (çoğunlukla eğitimsiz ve fakir olan ve sadece daha fazla insanı üreten) olduğu noktaya geldi ve şimdi çevreyi kurtarmak ve nüfusun iq’sini yükseltmek umuduyla düzeltmeye çalışıyoruz. en güçlü ve en zeki olan bu salgından ve gelecek olandan kurtulur. Herkesin kafası karışık, her iki tarafta da çok fazla bölünme var ve ilgili çok sayıda insan yardımcı olmuyor. Dünyanın hayatta kalması için gerekli olan insan sayısını azaltmamız gerekiyor. Sadece düşünüyorum ve gerçekten korkutucu görünüyor. Daha küçük bir nüfusu kontrol etmenin daha kolay olup olmayacağını ve kanalın istediği şey olup olmadığını veya akıllı iyi adamların arkasında olup olmadığını bilmiyorum çünkü insanlığın ilerlemesi için daha küçük ve daha akıllı bir nüfusun gerekli olduğunu biliyorlar. (Gates, Elon, vb ..) belki de kötü adamlar … herkes biliyor mu? Tek umdukları tarih kitaplarında bunu yapmak ve bizi varlığımızın bir sonraki seviyesine taşıyarak ve bizi ai ile birleştirerek insanlığı değiştirmek gibi görünüyor çünkü bizi kurtarmanın tek yolu bu ya da bir form olarak kullanıyorlarsa kontrol. Tüm tartışmalara açık çünkü bunlar sadece sahip olduğum bazı düşünceler ve kanıtım yok, sadece bir görüş

“Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler.” için 27 yanıt

Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler 09-04-2020 16:48:16

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-04-2020 15:47:25

Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 14-04-2020 16:12:19

Niğde merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 18-04-2020 12:17:52

İzmir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 21-04-2020 17:44:33

Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 24-04-2020 22:07:22

Zonguldak merkezden ben ziya. Mrb web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 30-04-2020 17:40:11

Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 08:12:37

Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2020 14:15:36

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 11-05-2020 11:18:01

Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 00:49:55

Giresun merkezden ben ali. Selam web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım 15-05-2020 04:04:04

Samsun merkezden ben doruk. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-05-2020 09:21:08

Mersin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-05-2020 09:36:52

Trabzon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 03-06-2020 18:49:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir