Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler.

Aşırı nüfus ve dünyayı sahip olduğumuz insan sayısıyla sürdürülemez kılmak için ayak uyduruyoruz. Nüfusun desteklenmesine yardımcı olabilecek teknolojiler geliştirilir, ancak çevre için kötü olduğu veya insanlar için güvenli olmadığı konusunda bir değiş tokuş vardır. Nihai hedef, nüfusun aşırı nüfusun ortadan kaldırılması için makul bir sayıya indirgenmesi ve aynı zamanda daha düşük karbon ayak izi nedeniyle dünyayı ve çevreyi geri kazanması olabilir. Doğal olarak geliyormuş gibi yapılmasına izin vermek istiyorlar. Aşırı nüfus sorunumuz, çok fazla insanın (çoğunlukla eğitimsiz ve fakir olan ve sadece daha fazla insanı üreten) olduğu noktaya geldi ve şimdi çevreyi kurtarmak ve nüfusun iq’sini yükseltmek umuduyla düzeltmeye çalışıyoruz. en güçlü ve en zeki olan bu salgından ve gelecek olandan kurtulur. Herkesin kafası karışık, her iki tarafta da çok fazla bölünme var ve ilgili çok sayıda insan yardımcı olmuyor. Dünyanın hayatta kalması için gerekli olan insan sayısını azaltmamız gerekiyor. Sadece düşünüyorum ve gerçekten korkutucu görünüyor. Daha küçük bir nüfusu kontrol etmenin daha kolay olup olmayacağını ve kanalın istediği şey olup olmadığını veya akıllı iyi adamların arkasında olup olmadığını bilmiyorum çünkü insanlığın ilerlemesi için daha küçük ve daha akıllı bir nüfusun gerekli olduğunu biliyorlar. (Gates, Elon, vb ..) belki de kötü adamlar … herkes biliyor mu? Tek umdukları tarih kitaplarında bunu yapmak ve bizi varlığımızın bir sonraki seviyesine taşıyarak ve bizi ai ile birleştirerek insanlığı değiştirmek gibi görünüyor çünkü bizi kurtarmanın tek yolu bu ya da bir form olarak kullanıyorlarsa kontrol. Tüm tartışmalara açık çünkü bunlar sadece sahip olduğum bazı düşünceler ve kanıtım yok, sadece bir görüş

“Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler.” üzerine 93 yorum

1. Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler 09-04-2020 16:48:16

2. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-04-2020 15:47:25

3. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 14-04-2020 16:12:19

4. Niğde merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 18-04-2020 12:17:52

5. İzmir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 21-04-2020 17:44:33

6. Yalova merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 24-04-2020 22:07:22

7. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 08:12:37

8. Afyon merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2020 14:15:36

9. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 11-05-2020 11:18:01

10. Yalova merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-05-2020 00:49:55

11. Samsun merkezden ben doruk. Selam paylaşım süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-05-2020 09:21:08

12. Mersin merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 31-05-2020 09:36:52

13. Trabzon merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 03-06-2020 18:49:54

14. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, şukuladım 08-06-2020 05:29:59

15. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-06-2020 18:04:24

16. Tekirdağ merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2020 19:22:59

17. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 10-07-2020 15:47:47

18. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım 13-07-2020 07:41:16

19. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 17-08-2020 22:10:56

20. Bolu merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 16:37:50

21. Kilis merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 07-09-2020 08:59:22

22. Kırklareli merkezden ben Emine. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-09-2020 20:55:02

23. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler 01-10-2020 04:37:34

24. Sakarya merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:33:51

25. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 464

26. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 30

27. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 12:01:17

28. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden çok iyi, saolun , doruk – 426

29. Batman merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 08-11-2020 00:39:00

30. Kütahya dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 145

31. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 378

32. İstanbul dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Merhaba paylaşımın valla mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 111

33. Kastamonu dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 361

34. Erzurum dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Merhaba herkese web sitesi cidden güzel, saolun , ahmet – 288

35. Edirne dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Merhaba web siten harbiden mükemmel, şukuladım , ali – 3

36. İzmir dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 229

37. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 319

38. Burdur dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 316

39. Elazığ dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . merhaba arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 498

40. Erzurum dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 218

41. Bu konu : ” Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 121

42. Muğla merkezden ben emin. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 22:10:56

43. Bilecik dan kimler var. Sadece küresel iq yükseltme umuduyla nüfusu öldürmek isteyebilirler. . Merhaba sayfa vallaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 477

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link