Cidden, bunun ne kadarının bs olduğunu biliyoruz, gerçek ya da değil, dedikleri gibi korkunç bir “salgın” değil. Chicago’da hala kilitleme modundayız, hala restoranlarda çalışamıyorum, ancak Mariano’nunki neredeyse normale döndü ve tüm yıl boyunca yaptıkları Covid önlemlerinden vazgeçiyor mu? Tuhaf görünüyor. Özellikle hala ‘yükselişte’ vakalarda.

Author

32 Comments

1. Adana dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . Selam sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım , emin – 225

2. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım yeminle hayran bıraktı, sağolun

3. Kütahya dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . Selamlar web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler , gaye – 101

4. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

5. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, teşekkürler

6. Selam herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 67

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 196

10. Denizli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-01-2021 08:13:11

11. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

12. Karaman merkezden ben Aylin. Slm sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun 31-01-2021 14:36:34

13. Konya dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . Merhaba siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 342

14. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 72

15. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 176

16. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 56

17. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . Selam paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 334

19. Gaziantep merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 15:04:16

20. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 69

21. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 47

22. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden güzel, teşekkürler , Aylin – 382

23. Bingöl merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler 06-03-2021 16:29:39

24. Şırnak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-03-2021 23:53:31

25. Selam paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım

26. Batman merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-03-2021 18:54:11

27. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 255

28. Elazığ dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 342

29. Bitlis dan kimler var. Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! . selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım , gaye – 475

30. Bu konu : ” Sadece market alışverişine gittim ve yaz boyunca müşteriler arasındaki kasayı Covid yüzünden silip dezenfekte ettiklerini hatırlıyorum, neden artık değiller? Bunu fark eden başka kimse var mı? Sanırım virüs bitti! ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , gaye – 364

31. Çankırı merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım 16-04-2021 17:29:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link