Her şeyin sebebi ve kimsenin düşünmediği en büyük komplo bu. Gidip hangi ülkelerde merkez bankası olmadığını araştırın. Sonra Karl Marx’ın her ülkenin bir gün bir merkez bankası olacağını nasıl söylediğine bakın. Küresel sisteme sokmaya çalışmak için savaşıyorlar

39 Comments

1. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 125

2. Erzincan dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba herkese sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 65

3. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler

4. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , ahmet – 404

5. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 74

6. Bilecik merkezden ben . Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-07-2021 05:07:28

7. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım

8. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 06-07-2021 01:13:38

10. Çorum merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 06-07-2021 10:28:08

11. Aksaray merkezden ben mehmet. Slm siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-07-2021 10:45:13

12. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 378

13. Ordu dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 456

14. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, sağolun 06-07-2021 14:32:20

15. Tokat merkezden ben emin. Slm web siteniz vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-07-2021 01:06:24

16. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 273

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Mrb sayfan valla hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 251

18. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 466

19. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla güzel, şukuladım , Aylin – 329

20. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 330

21. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 383

22. Bilecik dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Selamlar siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun , emin – 2

23. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 388

24. Merhaba herkese sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

25. Amasya dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Mrb siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 238

26. Manisa dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , doruk – 388

27. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 5

28. Ordu dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Mrb web siten yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 384

29. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 137

30. Çorum dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, saolun , banu – 425

31. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, sağolun

32. Giresun dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 146

33. Manisa dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Merhaba herkese paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 216

34. Burdur dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . Slm paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım , banu – 66

35. Diyarbakır merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız vallaha güzel, linkedinde paylaştım 13-09-2021 00:06:23

36. Diyarbakır dan kimler var. Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 204

37. Bu konu : ” Sadece merkez bankası olmayan ülkelerde savaşlarımız var. ” çok güzel. Slm siteniz cidden iyi, sağolun , Emine – 390

Write A Comment