Kanadalı bir milletvekili tarafından sağlanan yol haritası aşağıdadır. Bu, Ekim 2020’yi ilk tur yaptığında tüm büyük haber kaynakları tarafından bir aldatmaca ve tam bir BS olarak kabul edildi.

Anlayabildiğim kadarıyla, şimdiye kadarki güzel yeri …

————————————————–
Size çok önemli bilgiler vermek istiyorum, Kanada Liberal Partisi’nde komite üyesiyim. Birkaç komite grubunda oturuyorum, ancak sağladığım bilgiler, PMO’nun yönlendirdiği stratejik planlama komitesinden geliyor.

“Bunu yapmaktan mutlu olmadığımı söyleyerek başlamalıyım ama bir Kanadalı olarak ve daha da önemlisi sadece çocuklarım için değil diğer çocuklar için de daha iyi bir gelecek isteyen bir ebeveyn olarak buna mecburum. Diğer nedenim Bunu yapıyorum çünkü komite üyelerinin kabaca% 30’u bunun Kanada’yı alacağı yönden memnun değil, ancak görüşlerimiz göz ardı edildi ve hedeflerine doğru ilerlemeyi planlıyorlar. planlanan sonuçlar. “

Yol haritası ve amaç PMO tarafından belirlenmiştir ve aşağıdaki gibidir:

– İkincil kilitleme kısıtlamalarında, ilk önce büyük metropol alanlarından başlayıp dışa doğru genişleyerek, sürekli olarak aşama. Kasım 2020’de bekleniyor.

– Her eyalette ve bölgede izolasyon tesislerinin satın alınmasını (veya inşa edilmesini) acele edin. Aralık 2020’de bekleniyor.

– Günlük yeni covid-19 vakaları, aynı büyüme eğrilerini izleyen COVID ile ilgili ölümlerdeki artışlar da dahil olmak üzere test kapasitesinin ötesine geçecek. 2020 Kasım sonu bekleniyor.

– Aralık 2020 sonu – Ocak 2021 başlarında beklenen tam ve toplam ikincil kilitlenme (birinci ve ikinci yuvarlanma aşaması kısıtlamalarından çok daha katı).

İşsizlik programının 1.Çeyrek 2021’de beklenen evrensel temel gelir programına dönüştürülmesi ve genişletilmesi

– Şubat 2021’de beklenen, çok daha yüksek ölüm oranına ve daha yüksek enfeksiyon oranına sahip üçüncü bir dalgaya yol açan ikincil virüs (COVID-21 olarak adlandırılır) ile tahmini COVID-19 mutasyonu ve / veya ko-enfeksiyon.

– Günlük yeni COVID-21 hastaneye yatış vakaları ve COVID-19 ve COVID-21 ile ilgili ölümler, 2021’in Q1-Q2’ye kadar beklenen tıbbi tesis kapasitesini aşacak.

– Gelişmiş kilitleme kısıtlamaları (Üçüncü Kilitleme olarak anılacaktır) uygulanacaktır. 2021’in 2. Çeyreği’ne kadar iller arası ve şehirler arası dahil olmak üzere tam seyahat kısıtlamaları getirilecektir.

– Bireylerin evrensel temel gelir programına geçişi, 2021’in 2. çeyreğinin ortalarında bekleniyor

– Öngörülen tedarik zinciri arızaları, envanter sıkıntısı, büyük ekonomik istikrarsızlık, tümü 2021’in 2. çeyreğinin sonlarında bekleniyor.

– Askeri personelin büyük metropol alanlarına ve seyahat kontrol noktaları oluşturmak için tüm ana yollara konuşlandırılması. Seyahat ve hareketi kısıtlayın. 2021’in 3. çeyreğinde beklenen bölgeye lojistik destek sağlayın.

Sağlanan yol haritasının yanı sıra, Stratejik Planlama komitesinden Kanadalıları benzeri görülmemiş bir ekonomik çabayı karşılamaya geçirmenin etkili bir yolunu tasarlaması istendi. Kanada’nın çehresini değiştirecek ve Kanadalıların hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir şey. Bize söylenen, esasen uluslararası ölçekte bir ekonomik çöküşü telafi etmek için, federal hükümetin Kanadalılara tam bir borç hafifletmesi sunacağıydı. Bu nasıl çalışır. Federal hükümet, IMF tarafından Kanada’ya Dünya Borç Sıfırlama programı olarak bilinen program kapsamında sağlanacak olan tüm kişisel borçları (tüm ipotekler, tüm krediler, tüm kredi kartları vb.) Ortadan kaldırmayı teklif edecek.

Bu toplam borcun bağışlanmasının kabulü karşılığında birey, tüm mülk ve varlıkların mülkiyetini sonsuza kadar kaybedecektir. Birey ayrıca, Kanada’nın Sağlık Geçidi olarak anılan fotoğraflı kimlik kullanarak tam bir kilit altında bile kişiye sınırsız seyahat ve sınırsız yaşam sağlayacak olan COVID-19 ve COVID-21 aşılama programına katılmayı kabul etmelidir).

Komite üyeleri, bu senaryoda kaybedilen mal ve varlıkların kimlerin olacağını ve borç verenlere veya finans kuruluşlarına ne olacağını sordu. Bize basitçe “Dünya Borç Sıfırlama programı tüm ayrıntıları ele alacak” dendi. Birkaç komite üyesi ayrıca, Dünya Borç Sıfırlama programına, HealthPass’a veya aşılama programına katılmayı reddetselerdi bireylere ne olacağını sorguladı ve aldığımız cevap çok rahatsız ediciydi. Esasen, bunun asla olmayacağından emin olmak için bir plan hazırlamamızın bizim görevimiz olduğu söylendi. Katılmanın bireylerin yararına olduğu söylendi.

Birkaç komite üyesi acımasızca yanıt almaya zorladığında, reddedenlerin önce süresiz olarak kilitleme kısıtlamaları altında yaşayacakları söylendi. Ve kısa bir süre içinde, giderek daha fazla Kanadalı borç affı programına geçtikçe, katılmayı reddedenler bir kamu güvenliği riski olarak kabul edilecek ve tecrit tesislerine yerleştirilecek. Bu tesislere girdiklerinde onlara iki seçenek sunulacak, borç affı programına katılacak ve serbest bırakılacaklar veya ciddi bir halk sağlığı riski sınıflandırması altında tecrit tesisinde süresiz olarak kalacaklar ve tüm mal varlığınıza el konulacaklardı.

Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm bunları duyduktan sonra, oldukça hararetli bir tartışmaya dönüştü ve daha önce tanık olduğum her şeyin ötesine tırmandı. Nihayetinde, PMO, kimin razı olsun ya da olmasın tüm gündemin ilerleyeceğini ima etti. Sadece Kanada olmayacak, aslında tüm ulusların benzer yol haritaları ve gündemleri olacak. Herkesin iyiliği için daha büyük ölçekte değişimi teşvik etmek için önümüzdeki durumlardan yararlanmamız gerektiğini.

Karşı çıkan üyeler ve böyle bir şeyden doğacak kilit konuları gündeme getirenler tamamen görmezden gelinmiştir. Görüş ve endişelerimiz göz ardı edildi. Bize sadece yapmamız söylendi. Tek bildiğim bundan hoşlanmadığım ve bunun Kanadalıları karanlık bir geleceğe yerleştireceğini düşünüyorum. “

————————————————– ——

Tüm bu saçmalıklardan ve insanların resmin her iki tarafına da bakmak için birkaç dakika ayıramayacağı / ayırmayacağı gerçeğinden o kadar bıktınız ki. Bunu yaptığınız anda, her gün biriktirilen istatistiklerin ve “gerçeklerin” kendi güvenliğimiz için olmadığı oldukça açık hale geliyor.

Pek çok insan bu saçmalığa gerçekten inanıyor. aşağıdaki söz en iyisini söylüyor;

“Tüm tiranlıklar arasında, kurbanlarının iyiliği için samimiyetle uygulanan bir tiranlık en baskıcı olabilir … Hırsız baronların zulmü bazen uyuyabilir, aşk aşkına bir noktada doyabilir; ama kendi iyiliğimiz için bize eziyet edenler, sonsuza dek bize eziyet edecekler, çünkü bunu kendi vicdanlarının onayıyla yapıyorlar. ” – C.S. Lewis

33 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 38

2. Kars merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki iyi, teşekkürler 17-04-2021 04:34:39

3. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 387

4. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 483

5. Gümüşhane dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Selam web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 266

6. Yalova dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 200

7. Aksaray dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Selamın aleyküm siteniz inanki güzel, teşekkürler , Hasan – 140

8. Diyarbakır merkezden ben . Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler 22-04-2021 13:05:19

9. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 22-04-2021 21:28:59

10. Adıyaman merkezden ben gaye. Selam siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım 30-04-2021 09:27:02

11. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sağolun

12. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 187

13. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , hatice – 360

14. Kocaeli dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Slm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 450

15. Mersin dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, sağolun , – 341

16. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Slm siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 32

17. Düzce merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-05-2021 18:48:26

18. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , emin – 198

19. Adıyaman dan kimler var. Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma . Selam siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler , mehmet – 88

20. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 05-06-2021 04:28:32

21. Rize merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-06-2021 22:24:29

22. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım , banu – 236

23. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 23-06-2021 05:23:51

24. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , banu – 23

25. Batman merkezden ben doruk. Selam web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-06-2021 21:16:01

26. Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-07-2021 18:07:29

27. Bu konu : ” Sadece neyin geleceğine dair dostça bir hatırlatma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 179

28. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, tebrikler

29. Kırıkkale merkezden ben ali. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 21-07-2021 00:29:12

30. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link