Her gün bu alt yazı hakkında (ve reddit’te her yerde) o kadar çok ödülle ilgili gönderi ve yorum görüyorum ki beni sinirlendiriyor. Bu siteye para vermeyi bırakın, verdiğiniz her dolar Çin’e ve ccp’ye gider. Yani hatırlatma basit: bu sitede hiçbir şeyi ödüllendirmeyin çünkü kelimenin tam anlamıyla insanlığa aykırıdır (bkz. Çin’deki Müslüman toplu katliamı) Ve ben oradayken ccp’yi sikeyim.

Ayrıca: Çinliler kötü değildir, çoğu alettir. Sorunun özü ÇKP’dir.

Author

18 Comments

1. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

2. Niğde merkezden ben doruk. Slm sayfan süper ötesi çok iyi, teşekkürler 01-01-2021 13:20:30

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

4. Bitlis merkezden ben . Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım 09-01-2021 00:00:42

5. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım

6. Şanlıurfa dan kimler var. Sadece önemli bir hatırlatma . Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 476

7. selam arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Sadece önemli bir hatırlatma ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 373

9. Selam siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım

10. Bartın dan kimler var. Sadece önemli bir hatırlatma . Merhaba herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 103

11. Şırnak dan kimler var. Sadece önemli bir hatırlatma . Mrb web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , banu – 1

12. Kırklareli dan kimler var. Sadece önemli bir hatırlatma . Merhaba sayfa harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 214

13. Bu konu : ” Sadece önemli bir hatırlatma ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 398

14. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, sağolun

15. Bartın merkezden ben mehmet. Mrb siten cidden iyi, facebookta paylaştım 26-03-2021 06:54:50

16. Bu konu : ” Sadece önemli bir hatırlatma ” çok güzel. Selam siten yeminle mükemmel, tebrikler , ali – 164

17. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 17-04-2021 07:58:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link