Kategoriler
Genel

Sadece ortak bir durum hakkındaki fikrim

ÖNCE BUNU OKUYUN: Fikrimi kimseye itmiyorum, herkes istediklerine inanma hakkına sahip ve herkesin konuşma özgürlüğü var.

Şu anda karşı karşıya olduğumuz küresel durum tökezliyor. Bu zor zamanlarda endişelendiğim tek şey insanlar. İnsanlar tüm bu salgın durumdan korkuyorlar. İki düşünme yolu görüyorum, insanlar ya neredeyse her şeye körü körüne inanıyorlar, ya da düşünmeyi ve bazı ekstra bulmacaları çözmeyi deniyorlar. Benim keşfettiğim bir hikaye. Tıp alanında çalışan kadınlardan bir hikaye. Bu hikayeyi, bu yazı oluşturma tarihinden 3-4 ay önce anlattı. Hikaye, “covid” den pek çok ölümün bile covid olmamış olmasıydı. O, “X” ülke sağlık görevlilerinin covidav değil, başka koşullardan kaynaklanan bir ölüm üzerine bir coronavirus etiketi için para teklif ettiğini söyledi.

Diğer garip şey, “X” ülkesinin birkaç ay içinde binlerce enfekte olmasıydı, ama şimdi (yaz) sadece birkaç haftamız var mı? Affedersiniz? Ölümcül bir virüs sadece yürüyüşe çıktı mı? Şimdi ikinci dalga hakkında konuşuyorlar ??? Her şeyi özetlemek gerekirse, ben sadece “X” ülkesinden ben sadece covid davalardan para görmek, bir şekilde her davadan para almak olduğunu söyleyeceğim. Dürüst olmak gerekirse ben gerçekten tüm bu virüs bok inanmıyorum ve ne inanmak akıllıca seçmenizi öneririm. Tüm zamanlarımızda bir yalan üzerinde yaşıyorduk, bu bir insan ırkı olarak yeteneklerimizi ve neler başarabileceğimizi anlamak çok üzücü.

“Sadece ortak bir durum hakkındaki fikrim” için 10 yanıt

Tekirdağ merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 08-07-2020 20:45:45

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım valla iyi, sosyal medyada paylaştım 19-07-2020 23:47:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir