Kategoriler
Genel

Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor.

Sanırım şu anda az sayıda enfeksiyon, kamu görevlisinin, yetkililerin göründüğü kadar ciddi olmasına karşı sallıyor. Doktorların ve bilim adamlarının konuşma radyolarındaki tüm itirazları yayılmaya başlıyor ve insanlar bunu anlıyor. bu yüzden halkın zihnindeki anlaşmayı mühürlemek için bize başka bir bomba ile vurmaları gerekiyor … sonra zorunlu aşılar … ve bizim için başka ne plan yapıyorlarsa … zayıf ve emfs’e karşı depopülasyon. Teknoloji faydaları vazgeçemeyecekleri için çok büyük … artı ölmemizin iyi bir yüzdesi planla iyi gidiyor … Radyo dalgalarının çoğunu öldürdüklerinde bunun arılarla Wight Koridoru gibi olmasını bekliyorlar. Onları yavaşlatıp geri döndüler, daha sonra yeni ve daha güçlü bir teknoloji ile agains oldu ve arılar tekrar kayboldu ve yavaş yavaş adapte olmaya başladılar ve geri döndüler … muhtemelen insanlarla aynı şeyi yapmayı umuyorlar … zayıf, çoğu ölecek ve 5G’nin etkilerine dayanabilecek en güçlü olanı bırakacaktır. İnsanlar arasındaki emf duyarlılığının varyansı bir uçtan diğerine kadardır. Arthur Firstenberg tarafından “görünmez gökkuşağı” insan sağlığı yanı sıra bitkiler ve hayvanlar üzerinde Elektromanyetik radyasyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacaktır ….

“Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor.” için 16 yanıt

Konya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2020 06:52:16

Balıkesir merkezden ben ahmet. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 07:44:04

Siirt merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:55:03

Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-04-2020 08:32:39

Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler 03-05-2020 23:08:35

Çorum merkezden ben ziya. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 05-05-2020 21:23:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir