Sanırım şu anda az sayıda enfeksiyon, kamu görevlisinin, yetkililerin göründüğü kadar ciddi olmasına karşı sallıyor. Doktorların ve bilim adamlarının konuşma radyolarındaki tüm itirazları yayılmaya başlıyor ve insanlar bunu anlıyor. bu yüzden halkın zihnindeki anlaşmayı mühürlemek için bize başka bir bomba ile vurmaları gerekiyor … sonra zorunlu aşılar … ve bizim için başka ne plan yapıyorlarsa … zayıf ve emfs’e karşı depopülasyon. Teknoloji faydaları vazgeçemeyecekleri için çok büyük … artı ölmemizin iyi bir yüzdesi planla iyi gidiyor … Radyo dalgalarının çoğunu öldürdüklerinde bunun arılarla Wight Koridoru gibi olmasını bekliyorlar. Onları yavaşlatıp geri döndüler, daha sonra yeni ve daha güçlü bir teknoloji ile agains oldu ve arılar tekrar kayboldu ve yavaş yavaş adapte olmaya başladılar ve geri döndüler … muhtemelen insanlarla aynı şeyi yapmayı umuyorlar … zayıf, çoğu ölecek ve 5G’nin etkilerine dayanabilecek en güçlü olanı bırakacaktır. İnsanlar arasındaki emf duyarlılığının varyansı bir uçtan diğerine kadardır. Arthur Firstenberg tarafından “görünmez gökkuşağı” insan sağlığı yanı sıra bitkiler ve hayvanlar üzerinde Elektromanyetik radyasyon hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacaktır ….

Author

88 Comments

1. Konya merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2020 06:52:16

2. Balıkesir merkezden ben ahmet. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-04-2020 07:44:04

3. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

5. Siirt merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım 23-04-2020 04:55:03

6. Selamın aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

7. Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 30-04-2020 08:32:39

8. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, teşekkürler 03-05-2020 23:08:35

10. Düzce merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 05-05-2020 18:26:25

11. Çorum merkezden ben ziya. Slm sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 05-05-2020 21:23:58

12. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Karaman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 29-05-2020 20:48:04

14. Slm paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

15. Van merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 13-06-2020 12:17:43

16. Malatya merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, face de paylaştım 28-06-2020 09:23:52

17. Batman merkezden ben gaye. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 06-07-2020 06:43:41

18. Merhabalar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-08-2020 00:42:46

21. Tunceli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 10-08-2020 00:47:38

22. Slm siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-09-2020 20:45:37

24. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 08-09-2020 06:58:36

25. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Slm sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun 13-09-2020 20:01:44

26. Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, teşekkürler

28. Mrb web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Afyon merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 10-10-2020 20:41:07

30. Isparta merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, sağolun 16-10-2020 09:37:21

31. Merhabalar bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden hoşuma gitti, saolun , banu – 491

33. Karabük dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun , memo – 314

34. Elazığ dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, sağolun , ziya – 339

35. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 473

36. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 374

37. Zonguldak dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Mrb siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , – 271

38. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 122

39. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, tebrikler , – 259

40. Selam herkese web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 433

42. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 19

43. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 109

44. Merhaba web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

45. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

46. Konya dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 14

47. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 22:19:18

48. Yalova dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 332

49. Ankara merkezden ben Emine. Slm web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 15:52:35

50. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

51. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam sayfanız yeminle güzel, teraziye tıkladım 17-01-2021 17:52:48

52. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 216

53. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Merhaba siten cidden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 56

54. Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

55. Aksaray dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Selam web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 331

56. Gaziantep merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun 07-02-2021 02:50:47

57. Adana dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Slm web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 444

58. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 164

59. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

61. Bitlis dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 359

62. Mardin dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Selam paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler , ahmet – 351

63. Yalova merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, sağolun 18-03-2021 10:18:43

64. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Hasan – 15

65. Konya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 27-03-2021 16:38:04

66. Erzurum dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 198

67. Merhaba paylaşım süper ötesi mükemmel, şukuladım

68. Bolu merkezden ben hatice. Slm paylaşımın inanılmaz iyi, face de paylaştım 12-04-2021 06:12:46

69. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Mrb siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , ziya – 27

70. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 445

71. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 449

72. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 249

73. Adıyaman dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 104

74. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, teraziye tıkladım , doruk – 454

75. Hakkari dan kimler var. Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. . Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 393

76. Bu konu : ” Sadece tahminim. Bu Covid19 planı evre 1, bizi ev hapsine bıraktığımızda tamamlanacak. İkinci aşama, ev hapsinde, grip semptomlarına neden olan ve virüsün başka bir “salgını” olarak adlandırılan yeni 5G kulelerine geri dönmeyi içeriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , gaye – 154

77. Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 15-05-2021 15:00:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link