Kelimenin tam anlamıyla, her bölümden önce “bu şov bir kurgu eseridir” diyen ve görülmesi biraz garip olan bir feragatname koymaları gerekiyor. Belki hikaye bir kurgu eseridir ama dizi hala bize hükümetimizin ve zenginlerin bize çekebileceği tüm kirli hileleri göstermeye çalışıyor.

Author

22 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Adana merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım 28-12-2020 19:33:59

3. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

4. Niğde dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . Mrb sayfa inanılmaz çok iyi, saolun , – 127

5. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 09-01-2021 11:28:09

6. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Hatay dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . Selam herkese paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 214

9. Kars dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun , gaye – 492

10. Amasya dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . Mrb sayfanız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , banu – 233

11. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, tebrikler 24-02-2021 02:03:51

12. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Merhabalar siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Denizli merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler 11-03-2021 01:29:01

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım

16. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

17. Bursa dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . Merhaba web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler , – 18

18. Kütahya dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . merhaba arkadaşlar sayfa cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 446

19. Bursa dan kimler var. Sadece Ütopya’yı izledim ve bu gösteri rahatsız edecek kadar gerçek. . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım , Aylin – 376

20. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler 17-04-2021 06:00:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link