Kategoriler
Genel

Sadece virüs, ırksal tanıtım ve güney hakkında bir düşünce

Lütfen beni buradan dinleyin. Güney ABD’den bir kişi olarak. Virüs tam hızdayken ve kuzeydeki insanlar panik modundayken, burada gerçekten hiçbir şey değişmedi. Yani evet biraz değişti ama gerçekten herhangi bir fark yaratmak için yeterli değil. İş yerinde biz çok belirli zamanlarda bir maske olması gerekiyordu / ama şartlar uyarınca, ben bir hafta gidebilir ve koymak değil. Kuzeyde ise tam bir kaos vardı. Sadece bir düşünce ama bence TPTB mutlu değildi ve insanlar arasında bölünme olmadığından memnun değildi. Böylece çizim tahtasına geri döndüler ve güneyi karıştırmak için kesin bir ateş yolu ile çıktılar. Yarış yem … Geçen hafta içinde işler dramatik bir şekilde değişti. Artık işyerinde aracınızın bir yerlerde rahatsız edici bulduğu bir çıkartma bile olamaz. Irkla ilgisi olmayan çok masum şeylerden bahsediyorum. Bir adam Amerika’yı tekrar harika hale getirmek için eve gönderildi ve diğeri arka camında “bir araya gel” diyen bir çıkartma için gönderildi, sanki şimdi tüm ABD’yi bir kargaşaya almışlar gibi. Benim düşüncem ….. şimdi onlar istedikleri gibi var …. buradan nereye gidiyorlar

“Sadece virüs, ırksal tanıtım ve güney hakkında bir düşünce” için 38 yanıt

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 26-06-2020 19:47:54

Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-07-2020 13:12:35

Bayburt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-07-2020 08:44:42

Mardin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun 12-07-2020 06:05:20

Aydın merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler 12-07-2020 18:41:15

Mardin merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 02:00:03

Ağrı merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 18:58:31

Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2020 21:21:04

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 25-07-2020 01:50:52

Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım 27-07-2020 21:18:38

Niğde merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 06:17:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir