“TPTB neden sadık takipçilerini bir aşıyla öldürüp ikna olmadıkları kontrol edilemez komplo teorisyenini son olarak terk etsin?” Diye soran aşı itlaf teorisinin bu çürütüsünü görüyorum. Doğru nokta, bu soruya cevabım şu, çünkü o zaman tüm normal normal düşünen insanlar gidecek ve koyunlar arasında popüler olmayan yeni korkunç fikirler önerebilecekler. Burada tükürüyorum çünkü oyunlarını göremiyorum, uzun oyunu oynadıklarını anlıyorum, bu yüzden sizi öldürmeye “çalışmadıklarını” kabul ediyorum ama sizin repliğinize tuhaf şeyler yapmaya çalışıyorlar, ne düşünüyorsunuz?

Author

34 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 244

2. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

3. Bilecik dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , ahmet – 242

4. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 21-04-2021 02:06:48

5. Amasya merkezden ben Hasan. Selam sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2021 23:13:36

6. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , banu – 239

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 231

8. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 341

9. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler 06-05-2021 22:27:38

10. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 43

11. Gürbüz Reply

Selamlar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 422

13. Selam sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Antalya dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Selam siten vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 494

15. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 70

16. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 24

17. Tekirdağ dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 445

18. Yozgat merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-05-2021 01:38:49

19. Şırnak dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 288

20. Siirt merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 10-06-2021 13:51:41

21. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, sağolun 23-06-2021 23:15:03

22. Sinop merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 25-06-2021 23:13:06

23. Selam sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

24. Kırşehir dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 131

25. Konya dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 256

26. Mersin merkezden ben hatice. Slm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 06-07-2021 02:11:58

27. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 62

28. Merhaba web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. Kilis dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 148

30. Samsun merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın yeminle çok iyi, şukuladım 20-07-2021 06:35:49

31. Konya dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link