“TPTB neden sadık takipçilerini bir aşıyla öldürüp ikna olmadıkları kontrol edilemez komplo teorisyenini son olarak terk etsin?” Diye soran aşı itlaf teorisinin bu çürütüsünü görüyorum. Doğru nokta, bu soruya cevabım şu, çünkü o zaman tüm normal normal düşünen insanlar gidecek ve koyunlar arasında popüler olmayan yeni korkunç fikirler önerebilecekler. Burada tükürüyorum çünkü oyunlarını göremiyorum, uzun oyunu oynadıklarını anlıyorum, bu yüzden sizi öldürmeye “çalışmadıklarını” kabul ediyorum ama sizin repliğinize tuhaf şeyler yapmaya çalışıyorlar, ne düşünüyorsunuz?

Author

13 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 244

2. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

3. Bilecik dan kimler var. Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? . Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , ahmet – 242

4. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, tebrikler 21-04-2021 02:06:48

5. Amasya merkezden ben Hasan. Selam sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 26-04-2021 23:13:36

6. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , banu – 239

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 231

8. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 341

9. Rize merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler 06-05-2021 22:27:38

10. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 43

11. Selamlar siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

12. Bu konu : ” Sadık hizmetkarlarını öldürmek ve komplo teorisyenini en sona bırakmak mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 422

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link