Bu ilginç değil mi? Kelimenin tam anlamıyla “Donald Trump’tan nefret ediyorum, bu yüzden sağ kanat fikirlerini görmekten bıktım” diyebilirsiniz ve bu bir normal söylenecek bir şey, siyasi önyargılardan tamamen etkilenmemiş ama eleştirirseniz bu insanlar nesnel olarak, şimdi sen saçmalık lol

Kelimenin tam anlamıyla, ana akım anlatımdan gelen herhangi bir muhalefetin otomatik olarak yanlış olduğunu hissettirmekle ilgili.

Çalışıyor gibi görünüyor

Herhangi bir siyasi partiyi veya politikacıyı nasıl desteklemediğime dikkat edin, yine de bana kaçınılmaz olarak deli kozumu kaybettiğimi veya bize siyasi şıllık diyen insanlar tarafından güvenli bir alana veya başka bir şeye ihtiyacım olduğunu söyleyeceğim

Ve ana akım olmayan fikirleri gözden düşürmek için aktif bir çabanın bir komplo olmadığını düşünürseniz, yanlış alt taraftasınız demektir. Bunun olup olmadığını tartışabilirsiniz. doğru ama komplo konusu olsun ya da olmasın

Author

27 Comments

1. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Slm web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 26-01-2021 02:10:50

4. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 167

6. Elazığ dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım , memo – 275

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 216

8. Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 385

9. Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden güzel, teşekkürler , ali – 303

10. Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, şukuladım , gaye – 272

11. Denizli dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Selam siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 443

12. Tunceli dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Merhabalar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 233

13. Rize dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , banu – 169

14. Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, sağolun , doruk – 65

15. Selamın aleyküm sayfanız harbiden güzel, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 212

17. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

18. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler

19. Ankara dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , memo – 479

20. Şırnak dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Selamlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 160

21. Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler 21-03-2021 20:19:43

22. Kahramanmaraş dan kimler var. Sağ kanat fikirlerini öne süren insanlardan şikayet edebilir ve bunun donald trump’tan nefret ettiğiniz için (ki bu iyi bir şey) olduğunu açıkça itiraf edebilirsiniz, ancak bunu “sevgili lideriniz” için yapmadan bariz utangaçlığı ve tugayı söyleyemezsiniz. . Slm web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 290

23. Mrb paylaşımınız harbiden iyi, twitter da paylaştım

24. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-03-2021 16:32:22

25. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-04-2021 07:20:32

26. Yozgat merkezden ben emin. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 12-04-2021 08:43:59

27. Malatya merkezden ben . Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-04-2021 21:08:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link