General Flynn, Savunma İstihbarat Teşkilatı’nın eski başkanı ve Trump’ın eski ulusal güvenlik danışmanıdır. Onun yüksek IQ’lu bir birey olduğunu söylemek güvenlidir.

Şimdi neden general Flynn kadar zeki biri QAnon’u desteklesin, seçim komplolarını yaysın ve inkarcılık yapsın?

Yakın tarihli bir röportajda Flynn, SPARS adlı bir hükümet salgın senaryosunun bugünün koronavirüs komplosunun tam bir kanıtı olduğundan bahsetti. Hükümetlerin senaryoda ve gerçek hayatta nasıl davrandıkları arasındaki benzerliklerden bahsediyor.

Bu bir komplonun kanıtı veya en ufak bir göstergesi değildir. Hükümet, gerçek bir krize hazırlıklı olmak için pandemi senaryosunu savaşa soktu. Flynn zeki ve bunu biliyor. Soru, neden kendisi ve diğer pek çok muhafazakar figürün bilinçli olarak dezenformasyon yayıyor olmasıdır. Dikkat çekmek için? Belki, ama Flynn’i biraz araştırdım ve Rusya ile olan bağları çok açık. Kremlin, ABD siyasetinde, seçimlerinde ve tıbbında şüphe uyandırmaktan başka bir şey istemez.

Flynn, 2015’te Vladimir Putin’le akşam yemeği yemek için 45.000 dolar ödedi. Bundan sonra Trump amigo kız oldu ve kendisine ulusal güvenlik danışmanı olarak bir iş buldu. Rusya’nın 2016 seçimlerini salladığına dair kanıtların ne kadar kapsamlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Flynn daha sonra FBI’a Rusya’nın katılımı hakkında yalan söyledi ve geri kalanının nasıl sonuçlandığını hepimiz biliyoruz.

Flynn hala Rusya ile% 100 işbirliği içinde.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 175

2. selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Bursa dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 130

4. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 346

5. Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

6. Karaman dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 142

7. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 338

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link