General Flynn, Savunma İstihbarat Teşkilatı’nın eski başkanı ve Trump’ın eski ulusal güvenlik danışmanıdır. Onun yüksek IQ’lu bir birey olduğunu söylemek güvenlidir.

Şimdi neden general Flynn kadar zeki biri QAnon’u desteklesin, seçim komplolarını yaysın ve inkarcılık yapsın?

Yakın tarihli bir röportajda Flynn, SPARS adlı bir hükümet salgın senaryosunun bugünün koronavirüs komplosunun tam bir kanıtı olduğundan bahsetti. Hükümetlerin senaryoda ve gerçek hayatta nasıl davrandıkları arasındaki benzerliklerden bahsediyor.

Bu bir komplonun kanıtı veya en ufak bir göstergesi değildir. Hükümet, gerçek bir krize hazırlıklı olmak için pandemi senaryosunu savaşa soktu. Flynn zeki ve bunu biliyor. Soru, neden kendisi ve diğer pek çok muhafazakar figürün bilinçli olarak dezenformasyon yayıyor olmasıdır. Dikkat çekmek için? Belki, ama Flynn’i biraz araştırdım ve Rusya ile olan bağları çok açık. Kremlin, ABD siyasetinde, seçimlerinde ve tıbbında şüphe uyandırmaktan başka bir şey istemez.

Flynn, 2015’te Vladimir Putin’le akşam yemeği yemek için 45.000 dolar ödedi. Bundan sonra Trump amigo kız oldu ve kendisine ulusal güvenlik danışmanı olarak bir iş buldu. Rusya’nın 2016 seçimlerini salladığına dair kanıtların ne kadar kapsamlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Flynn daha sonra FBI’a Rusya’nın katılımı hakkında yalan söyledi ve geri kalanının nasıl sonuçlandığını hepimiz biliyoruz.

Flynn hala Rusya ile% 100 işbirliği içinde.

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 175

2. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

3. Bursa dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 130

4. Selamlar web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 346

6. Gürbüz Reply

Selam siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

7. Karaman dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 142

8. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 338

9. Gaziantep merkezden ben emin. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 20:50:31

10. Kastamonu dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Selam herkese sayfanız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 203

11. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , hatice – 240

12. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , doruk – 52

13. Denizli merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sağolun 24-05-2021 10:53:20

14. Denizli dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 146

15. Ağrı merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-05-2021 14:44:26

16. Yalova merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 09-06-2021 23:26:48

17. Kırşehir dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 158

18. Tokat dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . selam arkadaşlar web siten vallaha iyi, teşekkürler , emin – 257

19. Erzurum dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , hatice – 258

20. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 115

22. Yalova dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 400

23. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 3

24. İstanbul dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 430

25. Bu konu : ” Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 409

26. Isparta dan kimler var. Sağ kanat komplo teorileri = Rusya bilgisizlik kampanyası . Merhaba paylaşım inan ki iyi, teraziye tıkladım , memo – 408

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link