Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi

1950’lerde askeri-sanayi kompleksine karşı çıkmaya çalıştıysanız, bir Komünist ile suçlandınız, medyanın nefret ettiği ve hapse atıldınız.

2020’lerde askeri-sanayi kompleksine karşı çıkmaya çalışırsanız, medyanın nefret ettiği bir Faşist ile suçlanırsınız ve hapse atılırsınız.

Komünist mi, Faşist mi? Hadi hükümet, lanet olası kararını ver!

Gerçek şu ki, hem Komünistler hem de Faşistler hükümette oturuyor ve halka karşı birlikte çalışıyorlar.

… Gaming51 tarafından gönderildi
[comments]

“Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi” üzerine 49 yorum

1. Hakkari merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-09-2020 05:31:26

2. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:55

3. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 51

4. Batman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:22:27

5. Bayburt dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam herkese web siten valla mükemmel, saolun , – 281

6. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 271

7. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 241

8. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam herkese siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-11-2020 13:40:18

9. Muş merkezden ben memo. Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-11-2020 10:11:32

10. Giresun dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam herkese siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 136

11. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , memo – 163

12. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selam siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 453

13. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Slm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 226

14. Osmaniye dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Slm sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 289

15. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 343

16. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 23

17. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 402

18. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 353

19. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 299

20. İstanbul dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 246

21. Artvin dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 353

22. Konya dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 334

23. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , – 342

24. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok güzel, saolun , mehmet – 269

25. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler 25-12-2020 19:19:58

26. Adana dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Slm web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , Emine – 358

27. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 404

28. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 172

29. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 117

30. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 22-01-2021 05:45:07

31. Muş dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Mrb bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 252

32. Iğdır dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 245

33. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , banu – 86

34. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 406

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link