1950’lerde askeri-sanayi kompleksine karşı çıkmaya çalıştıysanız, bir Komünist ile suçlandınız, medyanın nefret ettiği ve hapse atıldınız.

2020’lerde askeri-sanayi kompleksine karşı çıkmaya çalışırsanız, medyanın nefret ettiği bir Faşist ile suçlanırsınız ve hapse atılırsınız.

Komünist mi, Faşist mi? Hadi hükümet, lanet olası kararını ver!

Gerçek şu ki, hem Komünistler hem de Faşistler hükümette oturuyor ve halka karşı birlikte çalışıyorlar.

… Gaming51 tarafından gönderildi
[comments]

Author

71 Comments

1. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. Merhabalar paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım

3. Mrb siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-09-2020 05:31:26

5. Gürbüz Reply

selamun aleyküm siteniz inanki iyi, face de paylaştım

6. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

8. Kırşehir merkezden ben banu. Slm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 02-10-2020 11:18:55

9. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 51

10. Batman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın inanki hayran edici, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:22:27

11. Bayburt dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam herkese web siten valla mükemmel, saolun , – 281

12. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 271

13. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 241

14. Nevşehir merkezden ben Emine. Selam herkese siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-11-2020 13:40:18

15. Muş merkezden ben memo. Merhaba herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-11-2020 10:11:32

16. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam herkese siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 136

17. Burdur merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım inanki çok iyi, sağolun 14-11-2020 16:33:31

18. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , memo – 163

19. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, sağolun

20. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selam siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 453

21. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Slm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 226

22. Osmaniye dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Slm sayfa cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 289

23. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 343

24. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 23

25. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 402

26. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 353

28. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 299

29. İstanbul dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 246

30. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

31. Artvin dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . selamun aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 353

32. Konya dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 334

33. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , – 342

34. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki çok güzel, saolun , mehmet – 269

35. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok güzel, tebrikler 25-12-2020 19:19:58

36. Adana dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Slm web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , Emine – 358

37. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , – 404

38. Çankırı merkezden ben memo. Mrb paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 20:40:23

39. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 172

40. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 117

41. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 22-01-2021 05:45:07

42. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam siten yeminle çok güzel, sağolun 27-01-2021 06:18:05

43. Muş dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Mrb bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 252

44. Iğdır dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 245

45. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, şukuladım , banu – 86

46. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 406

47. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

48. Slm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

49. Denizli merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 02:26:46

50. Uşak dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam herkese sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , gaye – 465

51. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 394

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 489

53. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 00:38:43

54. Ardahan merkezden ben mehmet. Slm sayfan inan ki iyi, teşekkürler 05-04-2021 23:17:36

55. Merhaba herkese siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

56. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, saolun 08-04-2021 15:24:25

57. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

58. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz inanki hayran edici, saolun 06-05-2021 23:15:27

59. Osmaniye merkezden ben ali. Slm siteniz inanılmaz dikkat çekici, saolun 08-05-2021 13:49:51

60. Şırnak dan kimler var. Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi . Selam siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , hatice – 26

61. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla çok iyi, sağolun , ziya – 497

62. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , memo – 487

63. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 349

64. Rize merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım 02-06-2021 18:47:41

65. Aksaray merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 11:07:26

66. Konya merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun 09-06-2021 16:43:52

67. Bu konu : ” Sağ Kanat = kötü | Sol Kanat = iyi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 106

68. Tokat merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, saolun 24-06-2021 09:29:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link