22 sağcı medya şahsiyetine Bitcoin ile ödeme yapıldığını duydum. Bir hesaptan. Gerçekler ortaya çıktı. FED’ler ayrıntıları bilir.

Kimin ödediğini biliyor musun?

Bana satılan adamlardan bahsedebilirsen bonus puan. Fiyat kırmızı biberdir. Nakliye dahil değildir.

Author

12 Comments

1. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 14-01-2021 23:33:15

3. Merhaba siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Sağ Kanat Medya satın almak için kullanılan Bitcoin ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 73

5. Kütahya dan kimler var. Sağ Kanat Medya satın almak için kullanılan Bitcoin . Merhabalar paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 32

6. Balıkesir merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 15-01-2021 20:32:19

7. Siirt dan kimler var. Sağ Kanat Medya satın almak için kullanılan Bitcoin . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, teşekkürler , Hasan – 67

8. Mrb sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-02-2021 17:01:12

10. Bu konu : ” Sağ Kanat Medya satın almak için kullanılan Bitcoin ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 431

11. Mersin merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım 01-03-2021 03:33:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link