“Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz.

Muhafazakârların tümü ırkçı değildir, tüm liberaller şiddet yanlısı isyancı değildir. Son olarak, herkes kendisini liberal ya da muhafazakar olarak tanımlamıyor, çoğumuz ortada takılıyoruz, sadece yaşamaya çalışıyor, ancak bu sağ ve sol kovalara zorlanmış hissediyoruz. Bu hepimize karşı bir komplo ve birbirimizle savaşmakla o kadar meşgulüz ki göremiyoruz bile. Hitler’in yandaşlarının insanlara zarar vermelerini sağlama yolu, Yahudi halkını insanlıktan çıkarmaktı ve şu anda sağ ve solu birbirimize insanlıktan çıkarma sürecindeyiz. Bundan sonra ne olacak?

““Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz.” üzerine 37 yorum

1. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-09-2020 23:29:28

2. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 19-09-2020 11:32:31

3. Niğde merkezden ben banu. Slm web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:19:28

4. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:10

5. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 06-10-2020 14:56:17

6. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 343

7. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , gaye – 374

8. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım 31-10-2020 23:36:02

9. Ağrı dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Mrb web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 11

10. Denizli merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-11-2020 13:44:33

11. Iğdır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 08:08:37

12. Van dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 468

13. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, saolun , ali – 427

14. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, şukuladım 14-12-2020 11:40:00

15. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 218

16. Sivas dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 415

17. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 440

18. Sakarya dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 259

19. Giresun merkezden ben emin. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 05:19:42

20. Kayseri merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 20-02-2021 15:51:37

21. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 451

22. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 110

23. Samsun dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , banu – 238

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link