“Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz.

Muhafazakârların tümü ırkçı değildir, tüm liberaller şiddet yanlısı isyancı değildir. Son olarak, herkes kendisini liberal ya da muhafazakar olarak tanımlamıyor, çoğumuz ortada takılıyoruz, sadece yaşamaya çalışıyor, ancak bu sağ ve sol kovalara zorlanmış hissediyoruz. Bu hepimize karşı bir komplo ve birbirimizle savaşmakla o kadar meşgulüz ki göremiyoruz bile. Hitler’in yandaşlarının insanlara zarar vermelerini sağlama yolu, Yahudi halkını insanlıktan çıkarmaktı ve şu anda sağ ve solu birbirimize insanlıktan çıkarma sürecindeyiz. Bundan sonra ne olacak?

““Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz.” üzerine 9 yorum

1. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-09-2020 23:29:28

2. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 19-09-2020 11:32:31

3. Niğde merkezden ben banu. Slm web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:19:28

4. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:10

5. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 06-10-2020 14:56:17

6. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 343

Yorum yapın