Muhafazakârların tümü ırkçı değildir, tüm liberaller şiddet yanlısı isyancı değildir. Son olarak, herkes kendisini liberal ya da muhafazakar olarak tanımlamıyor, çoğumuz ortada takılıyoruz, sadece yaşamaya çalışıyor, ancak bu sağ ve sol kovalara zorlanmış hissediyoruz. Bu hepimize karşı bir komplo ve birbirimizle savaşmakla o kadar meşgulüz ki göremiyoruz bile. Hitler’in yandaşlarının insanlara zarar vermelerini sağlama yolu, Yahudi halkını insanlıktan çıkarmaktı ve şu anda sağ ve solu birbirimize insanlıktan çıkarma sürecindeyiz. Bundan sonra ne olacak?

Author

63 Comments

1. Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım

2. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 18-09-2020 23:29:28

3. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 19-09-2020 11:32:31

4. Niğde merkezden ben banu. Slm web siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:19:28

5. Balıkesir merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:19:10

6. Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 06-10-2020 14:56:17

7. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 343

8. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

9. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, teşekkürler , gaye – 374

10. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa valla çok iyi, facebookta paylaştım 31-10-2020 23:36:02

11. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Mrb web siteniz süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 11

12. Denizli merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-11-2020 13:44:33

13. Iğdır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 08:08:37

14. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, şukuladım

15. Van dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 468

16. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, saolun , ali – 427

17. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, şukuladım 14-12-2020 11:40:00

18. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım vallaha güzel, sağolun 15-12-2020 22:44:18

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 218

20. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

21. Sivas dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 415

22. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

23. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 440

24. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

25. elif yılmaz Reply

Selam siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım

26. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

27. Sakarya dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selamın aleyküm sayfa inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 259

28. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bitlis merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, şukuladım 19-02-2021 14:32:43

30. Giresun merkezden ben emin. Selamlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 05:19:42

31. Kayseri merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım 20-02-2021 15:51:37

32. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 451

33. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 110

34. Samsun dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , banu – 238

35. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , hatice – 413

36. Trabzon dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Merhaba paylaşım yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 10

37. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, tebrikler 16-03-2021 16:05:37

38. Erzurum merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız valla güzel, linkedinde paylaştım 17-03-2021 04:54:57

39. Niğde dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Merhabalar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , banu – 103

40. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selam paylaşım cidden güzel, tebrikler , Aylin – 226

41. Hakkari dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selam web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 182

42. Trabzon dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Slm bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler , doruk – 374

43. Çanakkale merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2021 13:23:04

44. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler , ali – 446

45. Zonguldak dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 240

46. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 383

47. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 185

48. Slm web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Edirne merkezden ben gaye. Slm siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 08-06-2021 06:58:15

50. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

51. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 99

53. Kırıkkale dan kimler var. “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 371

54. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 349

55. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 36

56. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-07-2021 23:53:48

57. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 493

58. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , ziya – 129

59. Bu konu : ” “Sağ” ve “sol” propaganda ile besleniyor. Her iki tarafın da geçerli noktaları ve geçerli yanlışları var ama o kadar körler ki, diğer tarafın artık insan olduğunu bile hatırlayamıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok güzel, sağolun , mehmet – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link