Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti

Hükümetin uzaylıları, büyük foo’yu ve panama belgelerini örtbas ettiği hakkında daha fazla bilgi almak için bu denizaltına katıldım. Buradaki tek gönderi, ifade özgürlüğünden şikayet eden sağcı kaçıklardan. Buradaki daha derin komplo, siyasi çıkarlar tarafından zorlanan komplo. Bu saçmalıktan vazgeçiyorum.

“Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti” üzerine 42 yorum

1. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-09-2020 15:37:58

2. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 22:37:26

3. Gaziantep merkezden ben doruk. Selam sayfa vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 30-09-2020 03:26:00

4. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:21:00

5. Sinop merkezden ben ali. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-10-2020 00:33:12

6. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle hayran edici, şukuladım , memo – 396

7. Mersin merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 19-10-2020 05:23:54

8. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden güzel, saolun , Gürbüz – 151

9. Çankırı dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 260

10. Kırıkkale merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 16-11-2020 01:50:39

11. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 472

12. Erzurum dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 158

13. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Merhaba sayfa gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 133

14. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 27-11-2020 21:31:58

15. Denizli dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler , – 462

16. Manisa dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Merhaba siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 343

17. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 103

18. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 347

19. Iğdır dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 241

20. Kars merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım 02-01-2021 05:59:20

21. Bolu dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Selam web siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler , ali – 255

22. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 12-01-2021 22:53:53

23. Sinop dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 219

24. Nevşehir merkezden ben doruk. Merhaba siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-01-2021 05:08:29

25. Manisa dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Merhaba web siten inanılmaz iyi, tebrikler , elif yılmaz – 448

26. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 335

27. Bu konu : ” Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, teşekkürler , mehmet – 444

28. Çorum merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-01-2021 16:31:20

29. Çankırı dan kimler var. Sağcı çılgınlar ve troller bu denizaltıyı istila etti . Selamlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 350

30. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 15-02-2021 16:14:33

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link