https://www.dailymail.co.uk/news/article-8628257/The-SAGE-files-Public-toilets-drive-Covid-19-spread-term-lockdown-BANNED.html

“SAGE tarafından bugün yayınlanan en son belge yığınında, uzmanlar ayrıca ‘kilitleme’ kelimesinin yasaklanması için çağrıda bulundular.

Independent Scientific Pandemic Influenza Group on Behaviors, kelimenin Leicester yerlilerini ‘cüzzamlılar’ ve İngiltere’nin ‘gülünç stoğu’ gibi hissetmelerine neden olan ‘ceza’ ve ‘suçlama’ anlamına geldiğini söyledi. “

Ben – Kilitlenme her zaman hapishane ve ceza çağrışımları içeren bir kelimeydi. İfadeler, aslında – zaten Mart ayına kadar – sadece hapishanedeki mahkumların isyan etmesini önlemek için bir önlemi tanımlamak için kullanıldı. Bu, bu çile boyunca normal, sağlıklı insanların şeytanlaştırılması ve suç sayılması için tipik bir durumdur. Neden “önleyici karantinaya” gitmediklerini merak ediyor musunuz? Karantina esas olarak hasta insanları hapsetmek için kullanılmış olmasına rağmen, daha az kışkırtıcı ve aşağılayıcı olabileceğini tahmin ediyorum. Öyleyse, ortalama bir insanı bir Mançurya Adayı veya MK Ultra Travmaya Dayalı Zihin Kontrolü kurbanı gibi hissettirmenin amacı değil miydi? Herhangi birini, hatta yakın bir aileyi kendi arzuları, iradeleri veya niyetleri dışında öldürebilecek mi?

SAGE kelimeler …

Author

112 Comments

1. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Merhaba herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Giresun merkezden ben Aylin. Selam sayfan inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 15-08-2020 10:38:07

4. Adana merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-08-2020 10:38:11

5. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 15-08-2020 10:38:13

6. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, tebrikler

7. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

8. Yalova merkezden ben ziya. Slm sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 15-08-2020 10:39:38

9. Çorum merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 15-08-2020 10:39:42

10. Kars merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-08-2020 11:02:17

11. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 11:02:26

12. Elazığ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten süper ötesi mükemmel, saolun 15-08-2020 11:02:28

13. Selam web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Erzurum merkezden ben gaye. Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 16-08-2020 07:13:29

15. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

16. Rize merkezden ben doruk. Selam paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-08-2020 17:25:44

17. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2020 04:53:43

18. Sivas merkezden ben banu. Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:52:49

19. selamun aleyküm sayfan inanki hayran edici, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

21. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım

22. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Burdur merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:21:53

24. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım

25. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım

27. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:01

28. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:23:52

30. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 279

31. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 25-10-2020 22:09:56

33. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 259

34. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 217

35. Selam paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

36. Konya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 44

37. Selam web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım

38. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

39. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , hatice – 292

40. Kars dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 194

41. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 03:41:27

42. Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 10:57:06

43. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

44. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 358

45. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 279

46. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, sağolun 15-12-2020 10:35:45

47. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 46

49. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 387

50. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 424

51. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 23-12-2020 00:31:46

52. Eskişehir dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Emine – 42

53. Selamlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

54. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-01-2021 02:54:11

55. Bayburt dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 185

56. Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, saolun 11-01-2021 13:30:07

57. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 318

58. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-01-2021 01:01:33

59. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım 13-01-2021 17:46:36

60. Kütahya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 430

61. Uşak merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-01-2021 10:37:52

62. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 335

63. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , memo – 459

64. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , mehmet – 211

65. Mersin dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 364

66. Isparta dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 278

67. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 427

68. Kütahya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 476

69. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 149

70. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 52

71. Mrb web siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım

72. Osmaniye merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız valla iyi, teraziye tıkladım 06-03-2021 11:38:07

73. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 207

74. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 243

75. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 46

76. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 209

77. Uşak dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamlar siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 38

78. Ankara dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , – 251

79. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

80. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 497

81. Ordu merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 19-04-2021 00:50:25

82. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 324

83. elif yılmaz Reply

Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

84. Selam herkese paylaşımınız cidden güzel, teşekkürler

85. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

86. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 237

87. Gümüşhane dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 293

88. Kocaeli dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Slm sayfan vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 474

89. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 77

90. Antalya merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler 11-06-2021 08:49:56

91. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım

92. Bolu merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-06-2021 03:17:21

93. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 13-06-2021 10:44:16

94. Adana dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba herkese paylaşım vallaha mükemmel, saolun , Hasan – 124

95. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

96. Slm paylaşım harbiden çok güzel, face de paylaştım

97. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 435

98. Denizli dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Slm siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 498

99. Malatya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 84

100. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, saolun 17-07-2021 20:12:54

101. Bayburt dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 186

102. Mardin merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 26-07-2021 11:00:00

103. Şırnak merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler 27-07-2021 05:00:22

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link