SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8628257/The-SAGE-files-Public-toilets-drive-Covid-19-spread-term-lockdown-BANNED.html

“SAGE tarafından bugün yayınlanan en son belge yığınında, uzmanlar ayrıca ‘kilitleme’ kelimesinin yasaklanması için çağrıda bulundular.

Independent Scientific Pandemic Influenza Group on Behaviors, kelimenin Leicester yerlilerini ‘cüzzamlılar’ ve İngiltere’nin ‘gülünç stoğu’ gibi hissetmelerine neden olan ‘ceza’ ve ‘suçlama’ anlamına geldiğini söyledi. “

Ben – Kilitlenme her zaman hapishane ve ceza çağrışımları içeren bir kelimeydi. İfadeler, aslında – zaten Mart ayına kadar – sadece hapishanedeki mahkumların isyan etmesini önlemek için bir önlemi tanımlamak için kullanıldı. Bu, bu çile boyunca normal, sağlıklı insanların şeytanlaştırılması ve suç sayılması için tipik bir durumdur. Neden “önleyici karantinaya” gitmediklerini merak ediyor musunuz? Karantina esas olarak hasta insanları hapsetmek için kullanılmış olmasına rağmen, daha az kışkırtıcı ve aşağılayıcı olabileceğini tahmin ediyorum. Öyleyse, ortalama bir insanı bir Mançurya Adayı veya MK Ultra Travmaya Dayalı Zihin Kontrolü kurbanı gibi hissettirmenin amacı değil miydi? Herhangi birini, hatta yakın bir aileyi kendi arzuları, iradeleri veya niyetleri dışında öldürebilecek mi?

SAGE kelimeler …

“SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor” üzerine 76 yorum

1. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 15-08-2020 10:38:13

2. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 11:02:26

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2020 04:53:43

4. Burdur merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:21:53

5. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:01

6. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:23:52

7. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 279

8. Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar web siten valla çok güzel, twitter da paylaştım 25-10-2020 22:09:56

9. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 259

10. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 217

11. Konya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 44

12. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran edici, teşekkürler , hatice – 292

13. Kars dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 194

14. Diyarbakır merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın valla iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 03:41:27

15. Trabzon merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 10:57:06

16. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Slm web siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 358

17. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 279

18. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 46

19. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 387

20. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 424

21. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 23-12-2020 00:31:46

22. Eskişehir dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , Emine – 42

23. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-01-2021 02:54:11

24. Bayburt dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 185

25. Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, saolun 11-01-2021 13:30:07

26. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 318

27. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-01-2021 01:01:33

28. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, face de paylaştım 13-01-2021 17:46:36

29. Kütahya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 430

30. Uşak merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 29-01-2021 10:37:52

31. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Selam siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 335

32. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , memo – 459

33. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb paylaşımınız süper ötesi iyi, teşekkürler , mehmet – 211

34. Mersin dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 364

35. Isparta dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 278

36. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 427

37. Kütahya dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Selamlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, tebrikler , ali – 476

38. Bartın dan kimler var. SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor . Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 149

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link