SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8628257/The-SAGE-files-Public-toilets-drive-Covid-19-spread-term-lockdown-BANNED.html

“SAGE tarafından bugün yayınlanan en son belge yığınında, uzmanlar ayrıca ‘kilitleme’ kelimesinin yasaklanması için çağrıda bulundular.

Independent Scientific Pandemic Influenza Group on Behaviors, kelimenin Leicester yerlilerini ‘cüzzamlılar’ ve İngiltere’nin ‘gülünç stoğu’ gibi hissetmelerine neden olan ‘ceza’ ve ‘suçlama’ anlamına geldiğini söyledi. “

Ben – Kilitlenme her zaman hapishane ve ceza çağrışımları içeren bir kelimeydi. İfadeler, aslında – zaten Mart ayına kadar – sadece hapishanedeki mahkumların isyan etmesini önlemek için bir önlemi tanımlamak için kullanıldı. Bu, bu çile boyunca normal, sağlıklı insanların şeytanlaştırılması ve suç sayılması için tipik bir durumdur. Neden “önleyici karantinaya” gitmediklerini merak ediyor musunuz? Karantina esas olarak hasta insanları hapsetmek için kullanılmış olmasına rağmen, daha az kışkırtıcı ve aşağılayıcı olabileceğini tahmin ediyorum. Öyleyse, ortalama bir insanı bir Mançurya Adayı veya MK Ultra Travmaya Dayalı Zihin Kontrolü kurbanı gibi hissettirmenin amacı değil miydi? Herhangi birini, hatta yakın bir aileyi kendi arzuları, iradeleri veya niyetleri dışında öldürebilecek mi?

SAGE kelimeler …

“SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor” üzerine 35 yorum

1. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 15-08-2020 10:38:13

2. Çankırı merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 11:02:26

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 23-08-2020 04:53:43

4. Burdur merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 05:21:53

5. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:22:01

6. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-10-2020 13:23:52

7. Bu konu : ” SAGE dosyaları: Covid-19 bu kış daha fazla yayılacak ve umumi tuvaletler en riskli yerlerden biri – ve uzmanlar Leicester halkı ‘cüzamlılar gibi’ hissettiği için ‘kilitlenme’ teriminin YASAKLANMASI gerektiğini söylüyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 279

Yorum yapın