Sağdaki birçok kişi, BLM gibi grupların George Soros tarafından finanse edildiğini söylüyor. Sağda kimin çok dindar olduğunu tanıdığım biri Soros kötülük dedi. Onlardan kanıt istediğimde araştırma yapmamı söylediler. Soros sadece bir öcü mü yoksa insanların dediği gibi gerçekten kötü mü?

Author

69 Comments

1. Merhabalar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

2. Gürbüz Reply

Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler

3. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 31-08-2020 22:18:29

4. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler 31-08-2020 22:50:01

5. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. Sakarya merkezden ben gaye. Mrb siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 31-08-2020 22:57:42

7. selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

9. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

10. Merhaba herkese siten valla hayran edici, face de paylaştım

11. Tokat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 05:18:20

12. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, saolun 29-09-2020 03:37:47

13. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:44:29

14. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

15. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

16. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 130

17. Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:30:53

19. Gürbüz Reply

Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

20. Kastamonu dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . selamun aleyküm sayfan süper ötesi iyi, saolun , Aylin – 187

21. selam arkadaşlar web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 80

23. Kırşehir dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 321

24. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 237

25. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 425

26. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , – 256

27. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, face de paylaştım

28. Batman merkezden ben ali. Mrb web siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 25-11-2020 09:41:06

29. Balıkesir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 29-11-2020 15:46:35

30. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki dikkatimi çekti, saolun , ziya – 12

31. Tekirdağ merkezden ben . Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 06-12-2020 22:20:14

32. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, saolun , memo – 291

33. selam arkadaşlar web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 117

35. selam arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, tebrikler

36. Gümüşhane dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , – 453

37. Balıkesir dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 341

38. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 87

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, saolun , elif yılmaz – 42

40. Edirne dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler , banu – 318

41. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 365

42. Afyon merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun 13-01-2021 12:35:14

43. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 20-01-2021 01:50:49

44. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, sağolun , gaye – 253

45. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

46. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , hatice – 294

47. Erzurum merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 04-02-2021 21:12:01

48. Merhaba web siteniz yeminle güzel, twitter da paylaştım

49. Çankırı dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 65

50. Tunceli dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . Mrb web sitesi harbiden güzel, teşekkürler , ali – 428

51. Niğde dan kimler var. Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? . Mrb paylaşımın inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 376

52. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 18:28:00

53. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 466

54. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler 14-03-2021 00:10:54

55. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 173

56. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, saolun , ziya – 229

57. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

58. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar sayfa gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 62

59. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 58

60. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-04-2021 17:06:44

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 463

62. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 06-05-2021 17:59:56

63. Bingöl merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 08-05-2021 00:27:37

64. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 247

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link