Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi?

Sağdaki birçok kişi, BLM gibi grupların George Soros tarafından finanse edildiğini söylüyor. Sağda kimin çok dindar olduğunu tanıdığım biri Soros kötülük dedi. Onlardan kanıt istediğimde araştırma yapmamı söylediler. Soros sadece bir öcü mü yoksa insanların dediği gibi gerçekten kötü mü?

“Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi?” üzerine 20 yorum

1. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 31-08-2020 22:18:29

2. Tokat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 05:18:20

3. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:44:29

4. Bu konu : ” Sağın George Soros’un neden Star Wars İmparatoru gibi olduğunu düşündüğünü birileri açıklayabilir mi? ” çok güzel. Slm siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 130

5. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:30:53

Yorum yapın