Gönderme Beyanı: ABD’de temas izleme mevcuttur, bunu yapan ilk Devlet Massachusetts’dir. Aşağıda, ilgilendiğinde bilgilendirici videolar bulunmaktadır.

İrtibat takibi yapan şirket Sağlıkta Ortaklar. Beş yıl önce Partners in Health, YouTube kanallarında kişi izlemenin nasıl çalıştığını açıklayan bir video hazırladı:

https://m.youtube.com/watch?v=hlHCLXv2HQs

YouTube kanalından daha fazlası, Washington DC’de BM dışında Universal Healthcare için “mücadele” protesto ediyor. Bayan megafon bağırıyor dikkat edin. Yedi (7) ay önce pre-covid19’dan video.

https://m.youtube.com/watch?v=kUIf3KsdXNc

Dünya çapında kadın sorumlu – Sağlıkta Ortaklar ABD’de. İşte ahlakı açıklıyor.

https://m.youtube.com/watch?v=L8pucNeUZ1c

Kısa PIH küresel ev mesajı:

https://m.youtube.com/watch?v=ddYyjY5quu4

Sağlık YouTube Kanalındaki Ortaklar, “Adaletsizlik Bir Tedaviye Sahiptir” sloganı:

https://m.youtube.com/user/PartnersInHealth/videos

Megafonu protesto eden bayanı hatırlıyor musunuz (yukarıdaki videoda)? Burada vali tarafından tanıtılıyor. Aşağıdaki videoda 10: 30’da izleyin:

https://m.youtube.com/watch?v=935hR6axVtg

Author

113 Comments

1. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

2. Balıkesir merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 12-05-2020 09:08:19

3. Artvin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım 14-05-2020 08:08:44

4. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:24:37

5. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:24:42

6. Ağrı merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa valla çok iyi, saolun 14-05-2020 08:24:46

7. İstanbul merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-05-2020 11:51:19

8. Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Burdur merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 23:52:15

10. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Merhabalar siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

13. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

14. Muş merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran edici, şukuladım 12-06-2020 12:15:58

15. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-06-2020 11:27:38

16. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 23-06-2020 11:54:22

17. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Bayburt merkezden ben ali. Slm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-06-2020 09:02:30

19. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-07-2020 20:03:01

21. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 03-07-2020 19:32:57

22. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

23. Ordu merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 13-07-2020 10:45:58

24. Mersin merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 13-07-2020 14:47:37

25. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

26. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 19:52:10

28. Merhabalar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

29. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

30. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

31. Niğde merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 06-08-2020 21:21:02

32. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım 07-08-2020 02:35:37

33. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

34. Tokat merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım 10-08-2020 18:24:26

35. Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 13-08-2020 18:09:56

36. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

38. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 22-08-2020 22:49:57

39. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

40. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım 31-08-2020 17:22:42

42. Gürbüz Reply

Merhabalar siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

43. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 12:44:17

44. Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım

45. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, saolun

46. İzmir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-10-2020 21:33:02

47. Selamlar paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

48. Trabzon merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım cidden hoşuma gitti, sağolun 31-10-2020 04:15:53

49. Ankara merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-11-2020 21:53:08

50. Malatya dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Slm web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 495

51. Elazığ dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 451

52. Artvin dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Slm paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 92

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 252

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 290

55. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 483

56. Kastamonu merkezden ben Aylin. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 06-12-2020 11:21:59

57. Malatya dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Merhaba bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , ali – 329

58. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 25

59. Tunceli merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 17-12-2020 01:57:29

60. Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 21-12-2020 14:23:52

61. Şırnak merkezden ben Hasan. Merhaba siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 12:10:53

62. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , memo – 173

63. Batman dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 386

64. Yozgat dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 372

65. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

66. Antalya merkezden ben gaye. Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 14:27:48

67. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

68. Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, facebookta paylaştım

69. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler

70. Burdur dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 330

71. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

72. Yozgat merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun 31-01-2021 20:12:13

73. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Slm siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 147

74. Edirne merkezden ben banu. Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 07-02-2021 22:46:22

75. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 207

76. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

77. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

78. Trabzon dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , Emine – 445

79. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 427

80. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

81. Yozgat merkezden ben ali. Selam siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 26-03-2021 00:58:34

82. Erzurum merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2021 05:25:46

83. İstanbul dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Merhabalar paylaşım ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 465

84. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, tebrikler , Gürbüz – 231

85. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, saolun , mehmet – 327

86. Kocaeli dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 367

87. Van dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 187

88. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Slm sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 26

89. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

90. Isparta merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 01-05-2021 21:22:29

91. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

92. İstanbul merkezden ben . selamun aleyküm sayfa süper ötesi güzel, saolun 06-05-2021 17:55:51

93. Bu konu : ” “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 474

94. Mrb web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

95. Kütahya dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . Slm sayfan ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 39

96. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 01-06-2021 23:40:59

97. Uşak dan kimler var. “Sağlıkta Ortaklar” 1. ABD Devleti tarafından agresif temas takibi yapan Massachusetts merkezli Global aktivist şirkettir. Covid19’u kullanan sosyal adalet savaşçıları aktivistler küresel gündemlerini zorluyor mu ve bu ABD’nin her yerine yayılacak mı ?! . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 361

98. Mrb web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

99. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link