Şah Mat.

Trump, darbeyi bitirmek için çite girmeye cesaret ediyor. Kapılardan girip çitin içine girerlerse asla dışarı çıkmamalarının bir şans olduğunu bilmeleri gerekir.

Daha da iyisi, Capitol Hill’den herkesin ve solun gözlerinin önünde bir hapishane kompleksi yaptılar ve MSM onları alkışladı!

Biden provasını bu yüzden mi zorladı? Trump’ın blöf yapıp yapmadığını mı tartışıyorlar? Karar vermek zorundalar – çit çizgisinin içine girin ve asla çıkma riskini alın ya da bir anlaşma yapmaya çalışın.

ŞAH MAT.

Başkanlığı istiyorsun … GELİN VE ALIN.

gönderen … epiphanyx99
[comments]

“Şah Mat.” üzerine 10 yorum

1. Artvin dan kimler var. Şah Mat. . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 111

2. Rize dan kimler var. Şah Mat. . Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 95

3. Bilecik merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 16-01-2021 08:38:50

4. Bitlis dan kimler var. Şah Mat. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 281

5. Ardahan dan kimler var. Şah Mat. . Selamın aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 366

6. Bu konu : ” Şah Mat. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 204

7. Eskişehir dan kimler var. Şah Mat. . Selamın aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , gaye – 421

8. Aksaray merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, tebrikler 06-02-2021 02:29:01

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link