Ya eski tarihimiz hakkında tamamen yanılıyorsak? Milyonlarca ve milyarlarca yıl önce var olmadığımız farklı yok olma olayları etrafında biz maymunlar, mağaralarda yaşayan neandertaller, hayvan derilerinde yaşayan çıplak insanlar vb. Olduğumuz söylendi.

Ya şu anda veya daha fazla olduğumuz kadar ilerlemeye devam etsek ve kendimizi kasıtlı olarak ve kazara yok etmeye devam etsek ya da belki ET’ler bizi yok ederse ve sonra hayatta kalanlar insanlığı yeniden inşa ederse?

Richat yapısına bakıldığında, daha çok bir bomba patlamış gibi görünüyor (bence). Ayrıca merkezde değil, onu çevreleyen eserler buldular ve bazıları bunun Atlantis’in kalıntıları olduğuna inanıyor. Ya Atlantis oradaysa ve yapay olarak yok edildiyse? Pek çok kişinin iddia ettiği gibi doğal nedenlerle değil.

Özür dilerim, içine girmekten daha fazla soru soruyorsam, bu tür şeyler hakkında da sorular sormamız gerektiğini düşünüyorum. Örtünüyor olabilir ya da arkeologlar zaten ortaya konulan şeyin “gerçek” olduğundan emin olmak için bir şeyler saklıyor olabilir.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 477

2. Elazığ dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 59

3. Kırıkkale dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 400

4. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 107

5. Isparta dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , emin – 449

6. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:29:33

7. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teşekkürler 24-03-2021 12:54:50

9. Hakkari dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 241

10. Sivas dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 203

11. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link