Ya eski tarihimiz hakkında tamamen yanılıyorsak? Milyonlarca ve milyarlarca yıl önce var olmadığımız farklı yok olma olayları etrafında biz maymunlar, mağaralarda yaşayan neandertaller, hayvan derilerinde yaşayan çıplak insanlar vb. Olduğumuz söylendi.

Ya şu anda veya daha fazla olduğumuz kadar ilerlemeye devam etsek ve kendimizi kasıtlı olarak ve kazara yok etmeye devam etsek ya da belki ET’ler bizi yok ederse ve sonra hayatta kalanlar insanlığı yeniden inşa ederse?

Richat yapısına bakıldığında, daha çok bir bomba patlamış gibi görünüyor (bence). Ayrıca merkezde değil, onu çevreleyen eserler buldular ve bazıları bunun Atlantis’in kalıntıları olduğuna inanıyor. Ya Atlantis oradaysa ve yapay olarak yok edildiyse? Pek çok kişinin iddia ettiği gibi doğal nedenlerle değil.

Özür dilerim, içine girmekten daha fazla soru soruyorsam, bu tür şeyler hakkında da sorular sormamız gerektiğini düşünüyorum. Örtünüyor olabilir ya da arkeologlar zaten ortaya konulan şeyin “gerçek” olduğundan emin olmak için bir şeyler saklıyor olabilir.

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 477

2. Elazığ dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 59

3. Kırıkkale dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhabalar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 400

4. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 107

5. Isparta dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhaba herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , emin – 449

6. Eskişehir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 00:29:33

7. Slm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, teşekkürler 24-03-2021 12:54:50

9. Hakkari dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 241

10. Sivas dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 203

11. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

12. Bursa dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhabalar web siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 170

13. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Slm sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

15. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 497

16. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 305

17. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 201

18. Samsun merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 06:46:21

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 182

20. Nevşehir dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, teşekkürler , Aylin – 165

21. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun

22. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, tebrikler 09-06-2021 05:55:24

23. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 09-06-2021 23:16:31

24. Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 311

25. Çanakkale dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Selamlar web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 264

26. Nevşehir dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 250

27. Van dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . selam arkadaşlar siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 361

28. Trabzon dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 463

29. Samsun merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 14-07-2021 13:29:38

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 396

31. Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

32. İzmir dan kimler var. Sahranın gözü eski bir patlama bölgesi mi? Düşüncelerim. . Selam sayfan cidden güzel, twitter da paylaştım , doruk – 323

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link