Blunderpuss, batı sahilinden Kanadalı bir pedo.

İç savaş NY bankalarına, trenlerine, kömür ve petrole nimet oldu.

1913 NY bankaları Washington parasını devralır, 25 yılda iki kez Avrasya bankacılığı üzerinden banka patlamasıyla boğuşuyor.

Kötü bilim adamları sayesinde petrokimyasal gaz zehirlenmesi tanıtıldı.

Bankalar 100 yıl önce üniversiteleri devraldı.

Şehir kömüründen kurtulmak için barajlar inşa edildi ve propaganda kömürün yeşil enerjisinin yerini aldığını söyledi.

Temizlenmiş şehir havası dışında hiçbir şey değiştirmediler. Araba yanması, geçen yüzyılın yeni formülasyonlarından bu yana havayı nano beyin mıknatıslarıyla doldurdu, yakında lastiklerden ve frenlerden nano parçacıklar içeriyordu.

NY’daki Horseshit, kışın bir avlu kadar donacaktı, arabalar bunu temizledi ve yakında havayı kurşunla doldurdu.

Yetenekli Bay Ripley, bal küpünü neredeyse beceremedi, ilk telefon 1930’da Bakalit adlı ham bir petrokimya ile evlendi.

1990’a gelindiğinde petrokimyasallar yeryüzündeki insan nüfusunun 7 katına çıktı ve 2030 sansa kadar devam edecekti.

2040’a kadar plastik petrokimya, bir milyardan fazla araba hala yollarda olsa da arabalardan daha fazla yağ kullanacaktı.

Bu floro kloro petrokimyaları sonsuza kadar sürer, plastik geri dönüşüm yapmaz – toksik minerallere çok ilgi duyan nano partiküllere dönüşür. Cilt akciğeri ve bağırsaklarından girerler ve beynin kan duvarı bariyerini yerler. Soya yağı beyin toksiktir ve hızlı yiyecekler sizi steril ve aptal yapar. Hava bile sizi aptal ve steril yapar. Petrokimyasal mineral toksinler tüm omurgalı türlerin erkeklerini yok eder. Kimyasallar besin zincirini yukarı doğru hareket ettirip yağmurda kuzeye doğru sürüklendiğinden, etkiler tersine çevrilemez veya durdurulamaz. Mikro ve nano parçacıklar beklenenden 2 kat daha kötü deniz türbinleri yıpranıyor.

2025 yılına kadar arabanız sizi yoldan çıkma tarihine göre daha hızlı değerlendirecektir.

Facebook sevgilinizi önünüzde bırakmanın 50 yolunu biliyor.

Google / Gates, IOT vax nano dövmeleri istiyor. Dövme yok para yok.

AI çevresel olarak olumsuzdur. Daha fazla plastik bok daha fazla.

Flor ve karbon, kimyadaki en güçlü kimyasal bağlardan birini oluşturur.

Karbon yağdan gelir. Daha fazla kulakiçi kulaklıklar, genetik olarak değiştirilmedikçe, tüm bitki omurgalıları ve böcek sınıflarında türlerin yayılması için daha az erkek cinsel olarak yaşayabilir.

Zehirden kurtulabilecek tek şey ağızlarımıza koyduğumuz şeydir.

Şu anda 100.000 milyon kayıtlı kimyasal var ve yılda 4.000 büyüyor.

Bu kimyasalların çoğu tüm yaşam için zehirlidir. Dokunduğu her şeyin beynini ve cinsel işlevini yok eder. Hiçbir şey bağışıklık değildir, toprak ve bitkiler bile. Akarsu, kurbağa, balık ve arı değil.

İşin sırrı, Avrasyalıların ne derse desin, zamanın sadece% 10’unu uçurabilecek ve dünyayı kurtarabilecek bir savaş uçağı inşa edemezsiniz.

100 yıl önce…

… MIC 100 yaşın üzerinde

… bankalar kredi ve para birimini devraldı

… kapitalizm sosyalizm feminizm ve propaganda doğdu

Chomsky tanrıdan 2 yaşında ve Biden dinozorlardan 2 yaşında

Yeryüzünde hayat kurtarmak için fosil yakıt kullanımı 10 yılda% 55 azalmalıdır.

En büyük bunalımlarımız sadece enerji büyüme eğrisinde sapmalardı.

Covid olmadan enerji kullanımı o kadar hızlı büyür ki 400 yıl% 100 yenilenebilir enerji alacaktır.

Feminist kapitalist sosyalist propaganda ideolojileri şu anda işe yaramazdan daha kötü.

Michael Man ve Bill Gates’den daha tehlikeliler.

THE END OF THE WORLD -> Rated G from environment

Author

98 Comments

1. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 04-05-2020 16:52:51

2. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Malatya merkezden ben ziya. Selam siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım 05-05-2020 12:57:39

4. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 15:57:22

5. Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-05-2020 01:13:56

6. Antalya merkezden ben banu. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-05-2020 13:44:59

7. Malatya merkezden ben ahmet. Mrb siten cidden güzel, teşekkürler 10-05-2020 01:17:32

8. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Merhaba herkese siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

10. Edirne merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:07:37

11. Mrb web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler

13. elif yılmaz Reply

Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

14. Selamlar paylaşım valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

15. Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 09:07:52

16. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 09:07:54

17. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

18. Ankara merkezden ben ahmet. Selam paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-05-2020 09:08:00

19. Merhabalar paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım

20. Selamın aleyküm siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım

21. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam web sitesi gerçekten güzel, tebrikler 22-05-2020 01:38:25

22. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-05-2020 13:11:03

23. Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, sağolun

25. Batman merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 05-06-2020 05:46:04

26. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

27. Kahramanmaraş merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 07-06-2020 23:35:23

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım

30. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teşekkürler

31. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

32. Slm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

33. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

34. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

35. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 02:28:06

36. Edirne merkezden ben ziya. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 10-07-2020 05:19:04

37. Van merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 10-07-2020 11:02:36

38. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

39. Mersin merkezden ben Emine. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 06-08-2020 23:51:23

40. Muğla merkezden ben banu. Selam web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 08:58:24

41. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz gerçekten çok güzel, tebrikler 13-08-2020 03:07:23

42. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2020 02:54:11

43. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız vallaha billaha çok güzel, saolun 22-08-2020 12:05:21

44. Eskişehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın inan ki güzel, teraziye tıkladım 22-08-2020 21:09:32

45. Gaziantep merkezden ben gaye. Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, teşekkürler 23-08-2020 10:57:03

46. Isparta merkezden ben banu. selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-08-2020 18:23:04

47. Merhaba herkese siteniz süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Selamın aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

49. Trabzon merkezden ben ali. Selam web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 02:48:55

50. Selam web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Aydın merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız yeminle çok iyi, tebrikler 10-09-2020 06:39:28

52. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım 15-09-2020 03:39:19

53. Merhabalar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

54. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, şukuladım

55. Mrb siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

56. Diyarbakır merkezden ben banu. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 19:47:20

57. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım

58. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun 10-10-2020 21:47:09

59. merhaba arkadaşlar web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım

60. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 166

61. Iğdır dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Merhabalar siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , – 285

62. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla hayran edici, sağolun , memo – 145

63. Sakarya dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 83

64. Bingöl dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 427

65. Erzurum dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Merhaba siten harbiden iyi, saolun , ali – 86

66. Selam herkese siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 242

68. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 295

69. Sakarya merkezden ben memo. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 22-12-2020 21:23:11

70. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

71. Bitlis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 12:46:44

72. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

73. Mrb paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

74. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 112

75. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

76. Van dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 451

77. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 57

78. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 69

79. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım

80. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 196

81. Nevşehir dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 371

82. Çankırı dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Selamlar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 392

83. Eskişehir merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten gerçekten çok güzel, teşekkürler 25-03-2021 05:21:37

84. Manisa dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 97

85. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , – 332

86. Bursa merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, tebrikler 16-04-2021 18:50:18

87. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , – 204

88. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 290

89. Bingöl dan kimler var. Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 245

90. Burdur merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-05-2021 09:11:24

91. Bu konu : ” Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 15

92. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link