Kategoriler
Genel

Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi

Blunderpuss, batı sahilinden Kanadalı bir pedo.

İç savaş NY bankalarına, trenlerine, kömür ve petrole nimet oldu.

1913 NY bankaları Washington parasını devralır, 25 yılda iki kez Avrasya bankacılığı üzerinden banka patlamasıyla boğuşuyor.

Kötü bilim adamları sayesinde petrokimyasal gaz zehirlenmesi tanıtıldı.

Bankalar 100 yıl önce üniversiteleri devraldı.

Şehir kömüründen kurtulmak için barajlar inşa edildi ve propaganda kömürün yeşil enerjisinin yerini aldığını söyledi.

Temizlenmiş şehir havası dışında hiçbir şey değiştirmediler. Araba yanması, geçen yüzyılın yeni formülasyonlarından bu yana havayı nano beyin mıknatıslarıyla doldurdu, yakında lastiklerden ve frenlerden nano parçacıklar içeriyordu.

NY’daki Horseshit, kışın bir avlu kadar donacaktı, arabalar bunu temizledi ve yakında havayı kurşunla doldurdu.

Yetenekli Bay Ripley, bal küpünü neredeyse beceremedi, ilk telefon 1930’da Bakalit adlı ham bir petrokimya ile evlendi.

1990’a gelindiğinde petrokimyasallar yeryüzündeki insan nüfusunun 7 katına çıktı ve 2030 sansa kadar devam edecekti.

2040’a kadar plastik petrokimya, bir milyardan fazla araba hala yollarda olsa da arabalardan daha fazla yağ kullanacaktı.

Bu floro kloro petrokimyaları sonsuza kadar sürer, plastik geri dönüşüm yapmaz – toksik minerallere çok ilgi duyan nano partiküllere dönüşür. Cilt akciğeri ve bağırsaklarından girerler ve beynin kan duvarı bariyerini yerler. Soya yağı beyin toksiktir ve hızlı yiyecekler sizi steril ve aptal yapar. Hava bile sizi aptal ve steril yapar. Petrokimyasal mineral toksinler tüm omurgalı türlerin erkeklerini yok eder. Kimyasallar besin zincirini yukarı doğru hareket ettirip yağmurda kuzeye doğru sürüklendiğinden, etkiler tersine çevrilemez veya durdurulamaz. Mikro ve nano parçacıklar beklenenden 2 kat daha kötü deniz türbinleri yıpranıyor.

2025 yılına kadar arabanız sizi yoldan çıkma tarihine göre daha hızlı değerlendirecektir.

Facebook sevgilinizi önünüzde bırakmanın 50 yolunu biliyor.

Google / Gates, IOT vax nano dövmeleri istiyor. Dövme yok para yok.

AI çevresel olarak olumsuzdur. Daha fazla plastik bok daha fazla.

Flor ve karbon, kimyadaki en güçlü kimyasal bağlardan birini oluşturur.

Karbon yağdan gelir. Daha fazla kulakiçi kulaklıklar, genetik olarak değiştirilmedikçe, tüm bitki omurgalıları ve böcek sınıflarında türlerin yayılması için daha az erkek cinsel olarak yaşayabilir.

Zehirden kurtulabilecek tek şey ağızlarımıza koyduğumuz şeydir.

Şu anda 100.000 milyon kayıtlı kimyasal var ve yılda 4.000 büyüyor.

Bu kimyasalların çoğu tüm yaşam için zehirlidir. Dokunduğu her şeyin beynini ve cinsel işlevini yok eder. Hiçbir şey bağışıklık değildir, toprak ve bitkiler bile. Akarsu, kurbağa, balık ve arı değil.

İşin sırrı, Avrasyalıların ne derse desin, zamanın sadece% 10’unu uçurabilecek ve dünyayı kurtarabilecek bir savaş uçağı inşa edemezsiniz.

100 yıl önce…

… MIC 100 yaşın üzerinde

… bankalar kredi ve para birimini devraldı

… kapitalizm sosyalizm feminizm ve propaganda doğdu

Chomsky tanrıdan 2 yaşında ve Biden dinozorlardan 2 yaşında

Yeryüzünde hayat kurtarmak için fosil yakıt kullanımı 10 yılda% 55 azalmalıdır.

En büyük bunalımlarımız sadece enerji büyüme eğrisinde sapmalardı.

Covid olmadan enerji kullanımı o kadar hızlı büyür ki 400 yıl% 100 yenilenebilir enerji alacaktır.

Feminist kapitalist sosyalist propaganda ideolojileri şu anda işe yaramazdan daha kötü.

Michael Man ve Bill Gates’den daha tehlikeliler.

THE END OF THE WORLD -> Rated G from environment

“Sahte Amerikan Tarihine Dikkat – James Blunderpuss tarafından Amerika’nın Kanada Tarihi” için 24 yanıt

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 04-05-2020 16:52:51

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2020 15:57:22

Diyarbakır merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-05-2020 01:13:56

Antalya merkezden ben banu. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-05-2020 13:44:59

Edirne merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 09:07:37

Erzincan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 09:07:52

Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 09:07:54

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-05-2020 13:11:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir