İnsanlar bir kimlik ya da aşıyı yaptırdıklarına dair bir tür kanıt almak zorunda kalacaklarsa, bu sahte kimlik gibi taklit edilemez mi? Normal bir kimliği tarayabilen ve kopyalayabilen sahte kimlikler yapabilirsek, bunu aşılı kimlik veya sertifikalarla yapamaz mıyız? Bunun için karaborsa potansiyel olarak ortaya çıkabilir. Sadece lanet bir dükkana gitmek için aşı olmak zorunda kalırsak, insanlar buna katlanmayacak. Hatta bazıları, aşıya sahip olduğumuzu doğrulayan bazı bilgiler olmadan yabancı ülkelere asla seyahat edemeyeceğimizi söylüyor. Bu konudaki düşüncelerinizi duymak isterim çünkü buradaki pek çok kişinin bu aşıyı almadığını hissediyorum.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Sahte aşı sertifikaları için karaborsa mı? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 466

2. Rize merkezden ben ali. Slm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 16-02-2021 09:29:56

3. Rize merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten cidden çok iyi, teşekkürler 16-02-2021 09:40:48

4. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Denizli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, tebrikler 16-02-2021 10:25:29

6. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

7. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

8. Muş merkezden ben banu. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-02-2021 07:43:20

9. Bartın merkezden ben emin. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 12:37:10

10. Bu konu : ” Sahte aşı sertifikaları için karaborsa mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 323

11. Bu konu : ” Sahte aşı sertifikaları için karaborsa mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz mükemmel, teşekkürler , gaye – 113

12. Bu konu : ” Sahte aşı sertifikaları için karaborsa mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 121

13. Ankara dan kimler var. Sahte aşı sertifikaları için karaborsa mı? . Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 495

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link