Dünyada olup biten her şey ve şimdi de Afganistan ve Taliban ile ilgili tüm bu şeyler. Burada daha önce bir gönderi gördüm, eğer sohbet haritalarına giderseniz ve Kabil’deki insanlardan gelen anlık görüntülere bakarsanız, çok çılgınca bir şey olmuyor gibi görünüyor. kendimi aradım. Tabii ki, bu çok sansürlenebilir ve biz sadece onların bizden istediklerini görüyoruz, ancak tüm bu durumda bir şeyler ters görünüyor. Sadece büyük bir şeyin geldiğini hissediyorum…

…carusonea tarafından gönderildi
[comments]

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 42

2. Gaziantep dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 80

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

4. Kilis merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 19-08-2021 12:38:08

5. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 175

6. Kastamonu dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . Mrb paylaşım inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , – 485

7. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 468

9. Aksaray dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . Selam bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , memo – 34

10. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, face de paylaştım , gaye – 41

11. Erzincan merkezden ben Hasan. Slm web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım 19-08-2021 17:31:05

12. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 20-08-2021 04:51:41

13. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, tebrikler , ali – 284

14. Sivas dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 345

15. Eskişehir dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 13

16. Aksaray dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 58

17. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 124

18. Selam paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım

19. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden çok iyi, tebrikler , memo – 6

20. Sinop merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 04:38:01

21. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 343

22. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım , – 367

23. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

24. Samsun merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, sağolun 09-09-2021 19:59:49

25. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 452

26. Denizli dan kimler var. Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? . Merhaba siten valla iyi, face de paylaştım , Emine – 379

27. Bitlis merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 12-09-2021 00:54:05

28. Bu konu : ” Sahte bayrak olayının geleceğini düşünen başka biri var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 466

Write A Comment