Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu?

Bu sahte Twitter botunu buldum: https://mobile.twitter.com/tanya_beaut Rus kılığına girme, Hint içeriğine ve birkaç farklı temaya sahip. Görünüşe göre üçüncü bir ülke (ya da istihbarat grubu) bu botlara bakmak için Hindistan’da insanları işe aldı, ama ne amaçla? Ve bu kişi bilgisayar tarafından oluşturulmuş bir kompozit mi yoksa resimler başka bir yerden mi kopyalandı?

“Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu?” üzerine 57 yorum

1. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-08-2020 00:55:26

2. Isparta merkezden ben banu. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 05:50:59

3. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 07-09-2020 23:43:07

4. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 18-09-2020 01:46:26

5. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 342

6. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 81

7. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 326

8. Gümüşhane dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 13

9. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:46:20

10. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:27:28

11. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 28-11-2020 13:10:48

12. Batman dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 462

13. İstanbul dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 233

14. Mersin merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:14:07

15. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 241

16. Mardin dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 261

17. Aksaray merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-12-2020 21:42:46

18. Nevşehir dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 18

19. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 359

20. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 59

21. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 43

22. Muğla merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:22:19

23. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, tebrikler , gaye – 154

24. Kilis dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 231

25. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-01-2021 04:26:50

26. Gaziantep dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 55

27. Kahramanmaraş dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 347

28. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 495

29. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz yeminle çok iyi, sağolun 06-02-2021 13:13:42

30. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 87

31. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 00:56:47

32. Erzurum dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 7

33. Iğdır merkezden ben banu. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-02-2021 12:44:18

34. Kahramanmaraş dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , banu – 304

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link