Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu?

Bu sahte Twitter botunu buldum: https://mobile.twitter.com/tanya_beaut Rus kılığına girme, Hint içeriğine ve birkaç farklı temaya sahip. Görünüşe göre üçüncü bir ülke (ya da istihbarat grubu) bu botlara bakmak için Hindistan’da insanları işe aldı, ama ne amaçla? Ve bu kişi bilgisayar tarafından oluşturulmuş bir kompozit mi yoksa resimler başka bir yerden mi kopyalandı?

“Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu?” üzerine 18 yorum

1. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-08-2020 00:55:26

2. Isparta merkezden ben banu. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 05:50:59

3. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 07-09-2020 23:43:07

4. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 18-09-2020 01:46:26

5. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 342

6. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 81

Yorum yapın