Bu sahte Twitter botunu buldum: https://mobile.twitter.com/tanya_beaut Rus kılığına girme, Hint içeriğine ve birkaç farklı temaya sahip. Görünüşe göre üçüncü bir ülke (ya da istihbarat grubu) bu botlara bakmak için Hindistan’da insanları işe aldı, ama ne amaçla? Ve bu kişi bilgisayar tarafından oluşturulmuş bir kompozit mi yoksa resimler başka bir yerden mi kopyalandı?

Author

73 Comments

1. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, saolun 11-08-2020 17:40:32

2. Edirne merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım cidden iyi, şukuladım 12-08-2020 19:24:57

3. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

4. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

6. Aksaray merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-08-2020 00:55:26

7. Isparta merkezden ben banu. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 05:50:59

8. Sinop merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun 07-09-2020 04:09:52

9. Kocaeli merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 07-09-2020 23:43:07

10. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım 18-09-2020 01:46:26

11. Selam herkese siten inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

12. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Selamın aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, facebookta paylaştım

14. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inan ki iyi, sağolun 07-10-2020 12:42:18

15. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun

16. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 342

17. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 81

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 326

19. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Mrb siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 13

20. Elazığ merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 22:46:20

21. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:27:28

22. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 28-11-2020 13:10:48

23. Batman dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 462

24. İstanbul dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Mrb paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 233

25. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

26. Mersin merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:14:07

27. Selam web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 241

29. Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

30. Mardin dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 261

31. Aksaray merkezden ben hatice. Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-12-2020 21:42:46

32. Nevşehir dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 18

33. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 359

34. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 59

35. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 43

36. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

37. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım

38. Muğla merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:22:19

39. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, tebrikler , gaye – 154

40. Kilis dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 231

41. Slm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

42. Karaman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, face de paylaştım 19-01-2021 04:26:50

43. Gaziantep dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 55

44. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

45. Selam herkese paylaşımınız cidden çok iyi, saolun

46. Kahramanmaraş dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 347

47. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 495

48. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz yeminle çok iyi, sağolun 06-02-2021 13:13:42

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 87

50. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 00:56:47

51. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 7

52. Iğdır merkezden ben banu. Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-02-2021 12:44:18

53. Kahramanmaraş dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . selam arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , banu – 304

54. Selam herkese web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

55. Bartın dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok güzel, saolun , gaye – 21

56. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 141

57. selamun aleyküm paylaşımın vallaha güzel, sağolun

58. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 341

59. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 385

60. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım 20-03-2021 20:24:19

61. Batman dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, şukuladım , ali – 4

62. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 195

64. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanılmaz güzel, sağolun 01-04-2021 11:16:09

65. Van dan kimler var. Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? . merhaba arkadaşlar siten inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 482

66. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 352

67. Artvin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 05-05-2021 12:24:31

68. Bu konu : ” Sahte bir Twitter botu buldum. Soru şu ki, hangi amaca hizmet ediyor ve bu fotoğraflar bilgisayarda oluşturulmuş mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 309

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link