On kişiden oluşan bir odadasın, 7 kişi 600 dolar alıyor, 3 kişi şu anda diğer 7 kişiden 600 dolar daha az varlıklı. Gerçek şu ki, 600 doları alan tanıdığım herkes mali olarak mücadele etmiyor bile. Bu açıkça zengin ve yoksul arasındaki gelir uçurumunu genişletmek için bir komplo.

Author

39 Comments

1. Batman dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhabalar sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 427

2. Ardahan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 17:12:46

3. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten valla mükemmel, face de paylaştım 07-01-2021 17:13:38

4. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Samsun merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 08-01-2021 17:57:05

6. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Selamlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 124

7. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden çok güzel, tebrikler , – 116

8. Kastamonu dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, tebrikler , – 139

9. Karaman dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, sağolun , hatice – 451

10. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 449

11. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-01-2021 18:41:32

12. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 14-01-2021 20:20:35

13. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 464

14. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım 18-01-2021 20:07:03

15. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki çok iyi, teşekkürler , ali – 481

16. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 108

17. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 91

18. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. Selamlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Merhabalar siten cidden çok güzel, teşekkürler , doruk – 395

22. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 35

23. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Van merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, tebrikler 27-02-2021 00:45:13

25. Hatay dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler , doruk – 8

26. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun

27. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 302

28. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Selam paylaşım cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 195

29. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 141

30. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

31. Rize merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 14-03-2021 02:59:52

32. Karaman dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 216

33. Selam herkese sayfanız inan ki güzel, linkedinde paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Slm siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 138

35. Kayseri dan kimler var. Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. . Merhabalar web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 127

36. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 84

37. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 390

38. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 345

39. Bu konu : ” Sahte evrensel teşvik, gerçekten gelir eşitsizliği açığını genişletmek için bir komplo. Şimdi milyonlarca Amerikalı, en zengin insanlardan 600 dolar daha fakir. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 332

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link