Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor?

Başkent ayaklanmalarından önce istihbarat kurumlarının Qanon hakkında bilgi sahibi olması ve halkı veya liderleri bilgilendirmek için hiçbir şey yapmaması garip olduğunu düşünüyorum. Yoksa yaptılar ve önemsenmedi mi?

Demek istediğim, bu bilgileri vermedikleri için bu kurumların soruşturulması gerektiğidir.

Eğer kendilerine bu bilgi verildiyse, onu görmezden gelenler sorumlu tutulmalı, değil mi?

Qanon gerçekten o kadar tehlikeli mi ve başkent isyanları yaz boyunca meydana gelen isyanlarla karşılaştırıldığında zayıftı.

Bence bu insanların tehlikeli olduğunu ve onları tüm Trump destekçilerine bağladığını söyleyen bir anlatı olduğu çok açık.

Her zaman Q’ya şüpheci olmuşumdur ama ilginç oldukları Q Kartlarını seviyorum.

This Post Has 21 Comments

1. hatice

Selam web siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım

2. mehmet

Merhaba herkese web siten inan ki iyi, saolun

3. Aylin

Muş dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . Selam web siten inan ki iyi, saolun , Aylin – 219

4. ziya

Slm web siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

5. Emine

Bu konu : ” Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 326

6. banu

Selam sayfan harbiden mükemmel, face de paylaştım

7. Anonim

Diyarbakır merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 08-03-2021 07:41:35

8. hatice

Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

9. ali

Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

10. Hasan

Samsun dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . Merhaba herkese siten vallaha güzel, tebrikler , Hasan – 376

11. Emine

Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. memo

Çanakkale dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . Selamlar web siteniz gerçekten mükemmel, tebrikler , memo – 264

13. Emine

Aydın dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . Selamlar sayfanız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 41

14. ziya

Batman dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 55

15. mehmet

Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. memo

Yalova dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 286

17. Gürbüz

Bu konu : ” Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 67

18. ahmet

Van dan kimler var. Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? . Mrb web sitesi harbiden iyi, face de paylaştım , ahmet – 76

19. elif yılmaz

Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler

20. memo

Bu konu : ” Sahte haber medyası neredeyse 4 yıldır ortalıktayken Qanon NOW’u neden önemsiyor? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, saolun , memo – 143

21. banu

Çanakkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 08-04-2021 14:41:10

Bir cevap yazın