Sahte kar bir matris programıdır

Çakmak koyarsanız eriyip yanan sahte karın videolarını gördüm. Hükümetin aslında insanlara sahte kar yağdırmakla uğraştığını sanmıyorum. Bence kar matris programı, bazı karlar sahte kar olacak şekilde değiştirildi. Neden bilmiyorum. Muhtemelen bizi zehirler ama kim bilir. Chemtrails püskürten uçakların sadece bir matris programı olması da mümkündür. Matris yapay zekası gerçekliği değiştirebilir, ancak genellikle bunu fark etmeyeceğimiz şekillerde yapmaya çalışır. Ancak chemtrails ve sahte karla çoğu insanın hükümeti suçlayacağını biliyor. Bu yüzden insanların ne yaptığını görmesi umursamıyor. Her neyse, yorumlarda ne düşündüğünüzü bana bildirin.

“Sahte kar bir matris programıdır” üzerine 8 yorum

1. Tunceli merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 21:53:13

2. Bu konu : ” Sahte kar bir matris programıdır ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 65

3. Bu konu : ” Sahte kar bir matris programıdır ” çok güzel. Mrb siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 390

4. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-02-2021 07:48:14

5. Zonguldak dan kimler var. Sahte kar bir matris programıdır . selamun aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, tebrikler , mehmet – 3

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link