Ortaya çıkan sahte Mars fotoğraflarını hatırlayan ya da beni bu yöne yönlendirebilen var mı? IIRC, NASA’nın kullandığı fotoğraflar aslında kuzey Kanada ya da Nova Scotia’dan mı? Oralarda bir yerlerde. Birinin Google haritalarında tam olarak kullandıkları konumu bulduğunu hatırlıyorum. Yine de bir süredir. Sanki NASA, o bölgedeki fotoğrafların kırmızımsı görünmesi için üzerine bazı filtreler yapıştırmış gibiydi.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Sahte Mars fotoğrafları mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 203

2. Ankara dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 444

3. Bu konu : ” Sahte Mars fotoğrafları mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 398

4. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Slm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 175

6. Ağrı dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, saolun , ali – 327

7. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 23-01-2021 18:46:10

8. Bu konu : ” Sahte Mars fotoğrafları mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, şukuladım , ziya – 475

9. Amasya merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 26-01-2021 17:02:58

10. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Selam web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 62

11. Bu konu : ” Sahte Mars fotoğrafları mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , gaye – 292

12. Adana dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 131

13. Malatya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 18:53:43

14. Çankırı dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Slm web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 308

15. Bitlis dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 213

16. Kırşehir dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . selamun aleyküm sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 279

17. Bingöl dan kimler var. Sahte Mars fotoğrafları mı? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , memo – 382

18. selamun aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link